Tagi: Bezpieczeństwo

Data: 23 marca 2015

Partner: IBM

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Jak zapewnić zautomatyzowaną ochronę transakcji elektronicznych z IBM Security Trusteer


23 marca 2015 | Dostęp bezpłatny!

Poznaj zintegrowane rozwiązanie IBM Security Trusteer pozwalające kompleksowo i na wielu poziomach jednocześnie chronić infrastrukturę i dane firmowe nawet przed nowymi i nieznanymi zagrożeniami. 

W trakcie webinarium zaprezentujemy metody zaawansowanego wykrywania i blokowania szkodliwego oprogramowania, rozwiązania antyfraudowe, metody ochrony punktów końcowych sieci, sposoby detekcji anomali w ruchu sieciowym oraz zabezpieczenia systemów mobilnych.

Serdecznie zapraszamy!

Oglądaj szkolenie

Szkolenie VOD dostępne już wkrótce

Data: 19 lutego 2015

Partner: Computerworld

Dostęp bezpłatny!

Szkolenie VOD dostępne już wkrótce

Techworld 2015


19 lutego 2015 | Dostęp bezpłatny!

Uzupełnieniem stacjonarnych wystąpień w ramach konferencji Techworld 2015 będą e-seminaria dostarczane online przez Internet. W tej elektronicznej formie dostarczymy informacji związanej z tymi aspektami infrastruktury, które trudno pokazać na scenie. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z takimi aspektami jak proces wdrożenia, niektóre szczegóły techniczne, a także pokazywane na żywo elementy omawianej infrastruktury. E-seminaria są prowadzone w formie interaktywnej, dzięki czemu będzie można uzyskać odpowiedzi ekspertów na pytania zadane na czacie. Będzie to doskonałe uzupełnienie prezentacji podczas sesji plenarnych konferencji, gdyż właśnie E-seminaria mogą zawierać informacje technologiczne i pokazy na żywo, które trudniej zrealizować na scenie.

Szkolenie VOD dostępne już wkrótce

Data: 27 listopada 2014

Partner: Intel, McAfee

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Wizja zintegrowanego bezpieczeństwa w praktyce


27 listopada 2014 | Dostęp bezpłatny!

Od jakiegoś czasu mówi się o integracji, jako o wartości dodanej, która zwiększa bezpieczeństwo i pozwala przyśpieszyć decyzje związane z bezpieczeństwem. Firma McAfee wprowadza na rynek produkt, który wizję integracji czyni rzeczywistością. Uniwersalna szyna danych pozwala dowolnie łączyć różne produkty i wymieniać informacje dotyczące bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym. TIE serwer natomiast jest jednym z pierwszych beneficjentów DxL i wprowadza informacje dotyczące lokalnego kontekstu plików.

W trakcie eSeminarium zaprezentujemy wizję zintegrowanego bezpieczeństwa. Przedstawiciel firmy Intel przedstawi problematykę bezpieczeństwa w czasach "Internetu Rzeczy", a Bartosz Chmielewski z McAfee. Part of Intel Security, powie o integracji, jako o wartości...

Oglądaj szkolenie

Data: 19 września 2014

Partner: IBM

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Jak łatwo ukraść twoje pieniądze?


19 września 2014 | Dostęp bezpłatny!

IBM Polska wraz z redakcją Computerworld zapraszają na bezpłatne internetowe szkolenie pt. „Jak łatwo ukraść twoje pieniądze? - dlaczego antywirusy zawodzą w walce ze złośliwym oprogramowaniem?” W trakcie spotkania prelegenci poruszą kilka niezwykle ważnych zagadnień z punktu widzenia bezpieczeństwa zarówno z punktu widzenia użytkownika końcowego jak i całego ekosystemu korporacyjnego.

W programie między innymi:

1. Dlaczego antywirusy są nieefektywne w walce z fraudsterami

2. Jak wygląda atak phishingowy na dane klientów

3. Jak wykrada się pieniądze z konta, techniki, narzędzia przykłady z życia

4. Jak się zabezpieczać prywatnie

5. Jak się zabezpieczać jako korporacja

Oglądaj szkolenie

Data: 21 sierpnia 2014

Partner: IBM

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Sposób na efektywną i bezpieczną aktualizację środowiska integracyjnego w technologii Websphere Message Broker


21 sierpnia 2014 | Dostęp bezpłatny!

Środowisko integracyjne to składnik prawie każdego przedsiębiorstwa - środowisko takie jest swego rodzaju siecią oplatającą wszystkie systemy informatyczne.

Od kondycji tego środowiska zależy jakość realizacji kluczowych procesów firmy. Dlatego tak ważną sprawą jest jego bieżąca pielęgnacja i aktualizacja - w szczególności wykonywanie okresowych upgreade'ów do kolejnych, dużych wersji dostępnych bezpłatnie w ramach maintenance'u.  

Serdecznie zapraszamy na e-Seminarium, na którym dowiedzą się Państwo jak przeprowadzić efektywną i bezpieczną aktualizację środowiska integracyjnego.

Oglądaj szkolenie

Strona 20 z 20 1 ... 17 18 19 20