Tagi: Bezpieczeństwo

Szkolenie VOD dostępne już wkrótce

Data: 19 czerwca 2015

Partner: Orange Polska

Dostęp bezpłatny!

Szkolenie VOD dostępne już wkrótce

Bezpieczne dane bankowe, dostępne przez 365 dni - bezpieczeństwo teleinformatyczne w centrum uwagi


19 czerwca 2015 | Dostęp bezpłatny!

Czy wiesz, że 27% wszystkich dostarczanych e-maili zawiera złośliwe URL-e, które mogą być przyczyną realizacji oszustw bankowych? Co więcej, znakomita większość Klientów posiada urządzenia zainfekowane oprogramowaniem typu malware, co może prowadzić do wycieku ważnych informacji i w konsekwencji utraty środków finansowych.

Szkolenie VOD dostępne już wkrótce

Data: 15 czerwca 2015

Partner: IBM

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Jak skutecznie ochronić swoich klientów przed cyberprzestępczością - case study IBM oraz eurobank


15 czerwca 2015 | Dostęp bezpłatny!

Zapraszamy na eSeminarium poświęcone bezpieczeństwu bankowości elektronicznej. Problematyka ta zostanie omówiona na przykładzie narzędzia IBM Security Trusteer Rapport stworzonego wspólnie przez ekspertów z firmy IBM i Eurobank.

Oglądaj szkolenie

Data: 11 czerwca 2015

Partner: CommVault

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Bezpieczeństwo i łatwy dostęp do firmowych danych dla pracowników mobilnych


11 czerwca 2015 | Dostęp bezpłatny!

W trakcie trwania eSzkolenia zaprezentowana zostanie technologia CommVault Edge, która umożliwia szybkie i elastyczne wdrożenie rozwiązania w zakresie ochrony danych dla tysięcy użytkowników zarządzanych z poziomu jednej konsoli. Rozwiązanie oferuje kopie zapasowe dla laptopów i desktopów, webowe i mobilne aplikacje dla bezpiecznego dostępu, synchronizację i udostępnianie plików, zoptymalizowaną deduplikację i harmonogramy, oraz zaawansowane możliwości eDiscovery.

Serdecznie zapraszamy!

Oglądaj szkolenie

Data: 23 marca 2015

Partner: IBM

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Jak zapewnić zautomatyzowaną ochronę transakcji elektronicznych z IBM Security Trusteer


23 marca 2015 | Dostęp bezpłatny!

Poznaj zintegrowane rozwiązanie IBM Security Trusteer pozwalające kompleksowo i na wielu poziomach jednocześnie chronić infrastrukturę i dane firmowe nawet przed nowymi i nieznanymi zagrożeniami. 

W trakcie webinarium zaprezentujemy metody zaawansowanego wykrywania i blokowania szkodliwego oprogramowania, rozwiązania antyfraudowe, metody ochrony punktów końcowych sieci, sposoby detekcji anomali w ruchu sieciowym oraz zabezpieczenia systemów mobilnych.

Serdecznie zapraszamy!

Oglądaj szkolenie

Szkolenie VOD dostępne już wkrótce

Data: 19 lutego 2015

Partner: Computerworld

Dostęp bezpłatny!

Szkolenie VOD dostępne już wkrótce

Techworld 2015


19 lutego 2015 | Dostęp bezpłatny!

Uzupełnieniem stacjonarnych wystąpień w ramach konferencji Techworld 2015 będą e-seminaria dostarczane online przez Internet. W tej elektronicznej formie dostarczymy informacji związanej z tymi aspektami infrastruktury, które trudno pokazać na scenie. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z takimi aspektami jak proces wdrożenia, niektóre szczegóły techniczne, a także pokazywane na żywo elementy omawianej infrastruktury. E-seminaria są prowadzone w formie interaktywnej, dzięki czemu będzie można uzyskać odpowiedzi ekspertów na pytania zadane na czacie. Będzie to doskonałe uzupełnienie prezentacji podczas sesji plenarnych konferencji, gdyż właśnie E-seminaria mogą zawierać informacje technologiczne i pokazy na żywo, które trudniej zrealizować na scenie.

Szkolenie VOD dostępne już wkrótce

Data: 27 listopada 2014

Partner: Intel, McAfee

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Wizja zintegrowanego bezpieczeństwa w praktyce


27 listopada 2014 | Dostęp bezpłatny!

Od jakiegoś czasu mówi się o integracji, jako o wartości dodanej, która zwiększa bezpieczeństwo i pozwala przyśpieszyć decyzje związane z bezpieczeństwem. Firma McAfee wprowadza na rynek produkt, który wizję integracji czyni rzeczywistością. Uniwersalna szyna danych pozwala dowolnie łączyć różne produkty i wymieniać informacje dotyczące bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym. TIE serwer natomiast jest jednym z pierwszych beneficjentów DxL i wprowadza informacje dotyczące lokalnego kontekstu plików.

W trakcie eSeminarium zaprezentujemy wizję zintegrowanego bezpieczeństwa. Przedstawiciel firmy Intel przedstawi problematykę bezpieczeństwa w czasach "Internetu Rzeczy", a Bartosz Chmielewski z McAfee. Part of Intel Security, powie o integracji, jako o wartości...

Oglądaj szkolenie

Data: 19 września 2014

Partner: IBM

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Jak łatwo ukraść twoje pieniądze?


19 września 2014 | Dostęp bezpłatny!

IBM Polska wraz z redakcją Computerworld zapraszają na bezpłatne internetowe szkolenie pt. „Jak łatwo ukraść twoje pieniądze? - dlaczego antywirusy zawodzą w walce ze złośliwym oprogramowaniem?” W trakcie spotkania prelegenci poruszą kilka niezwykle ważnych zagadnień z punktu widzenia bezpieczeństwa zarówno z punktu widzenia użytkownika końcowego jak i całego ekosystemu korporacyjnego.

W programie między innymi:

1. Dlaczego antywirusy są nieefektywne w walce z fraudsterami

2. Jak wygląda atak phishingowy na dane klientów

3. Jak wykrada się pieniądze z konta, techniki, narzędzia przykłady z życia

4. Jak się zabezpieczać prywatnie

5. Jak się zabezpieczać jako korporacja

Oglądaj szkolenie

Strona 18 z 19 1 ... 16 17 18 19