Zapraszamy na eSeminarium:

Zadbaj o efektywność, szybkość i bezpieczeństwo Twojego biznesu z VMware!

31 stycznia | godz. 10:00

Zadbaj o efektywność, szybkość i bezpieczeństwo Twojego biznesu z VMware!

Zapisz się na e-Seminarium organizowane we współpracy z Senetic i VMware. Dowiedz się, jakie problemy rozwiązuje obecnie wirtualizacja i jakie korzyści zapewnia.

W trakcie spotkania poruszymy następujące zagadnienia:

  • Na czym dziś polega wirtualizacja?
  • Jakie są największe korzyści zapewniane przez wirtualizację i dlaczego warto postawić na rozwiązania VMware?
  • Firmy coraz częściej wybierają wirtualizację storage'u - czy zwykłe macierze nie są już wystarczające?

Eksperci odpowiedzą na te pytania i podzielą się swoimi rekomendacjami. Ponadto zajmiemy się kwestią cyberbezpieczeństwa.

Efektywna ochrona zasobów organizacji przed cyberprzestępcami musi obejmować:
Najnowsze rozwiązania zabezpieczające: opowiemy o tym jak antywirusy nowej generacji, sztuczna inteligencja i automatyzacja mogą chronić twój biznes
Coś lepszego niż zapora: odpowiemy na pytanie dlaczego zwykły firewall to obecnie za mało i trzeba stawiać na lepsze zabezpieczenia
Zasoby: wyjaśnimy ile narzędzi i specjalistów potrzebuje organizacja, jeśli chce skutecznie chronić aplikacje, komputery, sieci i dane.

Zapisz się już teraz i bądź na bieżąco.

Senetic to globalny dostawca rozwiązań IT dla firm oraz instytucji publicznych, które chcą usprawnić realizację codziennych zadań przy pomocy intuicyjnego cyfrowego ekosystemu. Jesteśmy również wiodącym dostawcą najwyższej klasy urządzeń sieciowych, serwerowych, oprogramowania i sprzętu IT dla małych i średnich firm.

Ciągłe zdobywanie wiedzy i doświadczenia umożliwia nam sprawne zaspokajanie potrzeb klientów na całym świecie. Naszym założeniem jest podążanie za najnowszymi trendami w branży i poszerzanie oferty produktowej, zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.