Tagi: SAP

Data: 16 listopada 2017

Partner: SID Group

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

MSSF 16 – jak wykorzystać RE-FX w rewolucyjnych zmianach dotyczących leasingu?


16 listopada 2017 | Dostęp bezpłatny!

Eksperci SID, Platynowego Partnera SAP zapraszają na bezpłatne webinarium dotyczące nowych regulacji MSSF 16 w zakresie leasingu. Nowy standard, opublikowany przez Radę Międzynarodowych Standardów Rachunkowości (RMSR) będzie obowiązywał w odniesieniu do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2019 r. W związku z koniecznością wprowadzenia wielu istotnych modyfikacji i poprzedzających je analiz – nadszedł czas by już rozpocząć prace nad jego wdrożeniem. Nadchodzące zmiany wymuszają reimplementację procesów, wdrożenienowych procedur, a także zasad kontroli. Umożliwią one zbieranie danycho umowach leasingu – od ich identyfikacji, poprzez ujawnienie, po późniejsze zmiany.

Oglądaj szkolenie

Data: 11 maja 2017

Partner: IBM

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Jak zoptymalizować narzędzia SAP z wykorzystaniem rozwiązań bazodanowych IBM


11 maja 2017 | Dostęp bezpłatny!

IBM wraz z Redakcją Computerworld Polska zaprasza na eSeminarium poświęcone optymalizacji efektywności działania narzędzi z rodziny SAP. Transmisja eSzkolenia rozpocznie się 28 marca o godzinie 10:00.

Serdecznie zapraszamy!

Oglądaj szkolenie

Data: 04 grudnia 2014

Partner: IBM

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Elastyczność architektury IT


04 grudnia 2014 | Dostęp bezpłatny!

Zapraszamy na e-Seminarium, na którym dowiedzą się Państwo więcej nt wartości z integracji systemu SAP z technologiami szeroko rozumianej architektury SOA: IBM BPM, IBM Integration BUS.

Przedmiotem prelekcji będzie przedstawienie:

- Wyzwań stojących przed Departamentami IT w latach 2015+

- Ograniczeń i możliwości architektur IT zawierających system SAP

- Rozwiązań technologicznych pozwalających na zwiększenie elastyczności architektury IT zawierającej SAP poprzez dodanie systemów IBM

- Typowych sytuacji decyzyjnych, opcji i możliwości towarzyszącym inwestycji w SAP / IBM BPM&BUS

- Mozliwości pomiarowych ROI/TCO

Oglądaj szkolenie

Data: 18 listopada 2014

Partner: ATCG

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Samoobsługa resetu hasła użytkowników korporacyjnych do systemów domenowych, SAP, Oracle, IBM, i innych


18 listopada 2014 | Dostęp bezpłatny!

Współczesne środowiska IT, stworzone dla użytkowników wymagających stałego dostępu do szerokiego spektrum aplikacji, urządzeń i usług firmowych są coraz większym wyzwaniem dla managerów IT odpowiedzialnych za ich funkcjonowanie. Przed działami IT stawia się nie tylko wymóg elastycznego dostosowywania obsługi do ciągle zmieniających się potrzeb pracowników, ale również ograniczania kosztów własnej działalności poprzez automatyzacje części procesów.

Od czego zacząć? W jaki sposób zapewnić sukces w implementacji i funkcjonowaniu usługi samoobsługi haseł? Które działy i w jaki sposób skorzystają na wdrożeniu oraz jakie wyzwania stoją przed działami IT? Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas eSeminarium, które poprowadzi Dariusz Szuszkiewicz...

Oglądaj szkolenie