Zapraszamy na eSeminarium:

Jak skutecznie przenieść swoje procesy biznesowe do chmury

Praktyczne zastosowanie SAP S/4 Hana Cloud

4 października 2022 | godz. 10:00

Jak skutecznie przenieść swoje procesy biznesowe do chmury - praktyczne zastosowanie SAP S/4 Hana Cloud

Popularyzacja usług chmurowych to wyraźny trend obserwowany praktycznie na całym świecie. Transformacja cyfrowa często generuje obawy o wysokość wydatków na nowe technologie oraz sprawne i udane przeprowadzenie wdrożeń.

W szczególności dotyczy to oprogramowania ERP, którego najwięksi producenci systematycznie rozwijają ofertę usług chmurowych. W warunkach zmiennego otoczenia gospodarczego chmurowy system ERP może stać się jednym z najważniejszych, proaktywnych narzędzi wspierających rozwój firmy. Rozwiązanie takie pomaga w usystematyzowaniu i optymalizacji biznesu, w jednym miejscu integrując i konsolidując procesy z różnych obszarów działalności biznesowej.

Dlatego warto bliżej zapoznać się z praktycznymi informacjami, jak wykorzystanie chmury publicznej może być efektywne pod względem kosztów i usprawnić procesy biznesowe, a w efekcie przynieść oszczędności dla firmy.

Podczas eSeminarium organizowanego przez firmę S&T, certyfikowanego partnera SAP, głównym tematem będzie system SAP S/4 HANA Public Cloud będący dobrym przykładem możliwości przeprowadzenia cyfrowej transformacji. Warto tu podkreślić, że SAP S/4HANA Public Cloud to nie tylko podstawowe usługi ERP, ale również platforma integracyjna pozwalająca na łączenie rozwiązań S/4HANA z aplikacjami zewnętrznymi.

Zachęcamy do udziału w eSeminarium, które odbędzie się 4 października o godz. 10:00.

Agenda spotkania:

 1. Co to jest Public Cloud?
  • Jakie usługi/ procesy obejmuje
  • Minimalny koszt wejścia
  • Comiesięczne wydania i nowe funkcjonalności
 2. Metodyka SAP Activate
 3. Prezentacja oprogramowania
  • Standaryzacja procesów
  • Demo produktu
 4. Case-study z wdrożenia