Tagi: Macierze

Szkolenie VOD dostępne już wkrótce

Data: 30 marca 2023

Partner: Seagate

Dostęp bezpłatny!

Szkolenie VOD dostępne już wkrótce

Macierze dyskowe dla najbardziej wymagających środowisk


30 marca 2023 | Dostęp bezpłatny!

W dobie cyfryzacji i zmiany modeli biznesowych w oparciu o koncepcję Data Driven, na znaczeniu traci samo miejsce przetwarzania danych. Świat przestał być jednorodny, firmowa infrastruktura może być wyniesiona do chmury publicznej, prywatnej, realizowana z własnego centrum danych, w modelu hybrydowym. Obecne technologie pozwalają na niespotykane dotąd możliwości. Jedno pozostaje niezmiennie ważne – przetwarzane dane muszą dostarczyć kluczowych dla biznesu i działania organizacji informacji. Muszą dostarczyć wiedzę, która zostanie właściwie wykorzystana w organizacji. Nie jest to łatwe. Ilość danych, ich źródła, rodzaje, powodują chaos i nieczytelność.

Szkolenie VOD dostępne już wkrótce

Szkolenie VOD dostępne już wkrótce

Data: 30 marca 2021

Partner: Arrow

Dostęp bezpłatny!

Szkolenie VOD dostępne już wkrótce

Dorado V6 - Technical Deep Dive


30 marca 2021 | Dostęp bezpłatny!

Huawei OceanStor Dorado v6 (seria szósta) to linia systemów pamięci masowej typu AFA (All-Flash Array), charakteryzująca się wysoką wydajnością i niskimi czasami odpowiedzi. Rozwiązania z tej serii wykorzystują pięć autorskich chipsetów - w tym 24-rdzeniowy procesor ARM Kupeng 920, opracowanych przez Huawei dla zwiększenia wydajności systemu pamięci masowej. Oprócz krótkiej prezentacji macierzy Dorado v6, zostanie pokazany jeden z modeli pamięci masowej, skonfigurowany i uruchomiony w środowisku wirtualizacji.

Szkolenie VOD dostępne już wkrótce

Data: 21 lutego 2019

Partner: Fujitsu

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Dlaczego 1+1=3, czyli słowo o infrastrukturze konwergentnej i jej wpływie na biznes


21 lutego 2019 | Dostęp bezpłatny!

Zalety infrastruktury konwergentnej są współcześnie dla wielu firm cechami odgrywającymi kluczową rolę w kontekście stabilnego i efektywnego rozwoju biznesu. Środowisko gotowe do pracy w momencie pierwszego uruchomienia, modułowa skalowalność, prekonfigurowane opcje rozbudowy, szybkie i łatwo dostępne wsparcie techniczne, a także zintegrowane zarządzanie to tylko pierwsze z brzegu przykłady.

Zapraszamy na eSeminarium poświęcone infrastrukturze konwergentnej i jej potencjalnym wpływie na rozwój biznesu. Wydarzenie poprowadzi ekspert z firmy Fujitsu, który opowie o zaletach tego typu rozwiązań na przykładzie NFLEX.

Oglądaj szkolenie

Data: 30 października 2018

Partner: 3S

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Bezpieczne przechowywanie i archiwizacja danych w oparciu o nowe rozwiązania


30 października 2018 | Dostęp bezpłatny!

Redundant Array of Independent Disk – czy rozwiązanie, które pokonało czas i stało się nieśmiertelne może działać bez „talerzy", a dyski magnetyczne to „wymierający" gatunek? Dlaczego RAID 2.0 jest lepszy od standardowego rozwiązania i co z tego wynika? Czy „nowe" zbliża się już wielkimi krokami... czyli macierze All-Flash – już czas na zmianę, czy warto jeszcze poczekać?

Na powyższe pytania ekspert z Grupy 3S odpowie już 30 października o godz. 10:00!

Oglądaj szkolenie

Data: 03 grudnia 2015

Partner: Lenovo

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Poznaj najnowsze pamięci masowe Lenovo typu SAN z zaawansowanymi funkcjami klasy Enterprise


03 grudnia 2015 | Dostęp bezpłatny!

W czerwcu br. Lenovo wprowadziło w Europie do oferty macierze dyskowe przeznaczone do pracy w sieci SAN. Dwa nowe urządzenia oznaczone symbolami S2200 i S3200 oferują unikalne w tym segmencie cenowym możliwości związane z bezpieczeństwem przechowywanych informacji.

Serdecznie zapraszamy na e-Seminarium, podczas którego opowiemy o bogatym zestawie funkcjonalności (spotykanych wcześniej w bardziej zaawansowanych urządzeniach), które posiadają nasze macierze.

Oglądaj szkolenie

Data: 23 czerwca 2014

Partner: IBM

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Pamięci masowe IBM do najcięższych zastosowań. Nowości w klasie High End.


23 czerwca 2014 | Dostęp bezpłatny!

Podczas seminarium zaprezentowane zostaną nowości w zakresie technologii High-End, które pomogą sprostać Twoim obecnym jak i przyszłym oczekiwaniom, dzięki czemu przyczynią się do rozwoju Twojego biznesu, jednocześnie znacząco obniżając bieżące koszty.

Serdecznie zapraszamy! 

Oglądaj szkolenie