Zapraszamy na eSeminarium:

Macierze dyskowe dla najbardziej wymagających środowisk

30 marca 2023 | godz. 12:00

Macierze dyskowe dla najbardziej wymagających środowisk

W dobie cyfryzacji i zmiany modeli biznesowych w oparciu o koncepcję Data Driven,  na znaczeniu traci samo miejsce przetwarzania danych. Świat przestał być jednorodny, firmowa infrastruktura może być wyniesiona do chmury publicznej, prywatnej, realizowana z własnego centrum danych, w modelu hybrydowym. Obecne technologie pozwalają na niespotykane dotąd możliwości. Jedno pozostaje niezmiennie ważne – przetwarzane dane muszą dostarczyć kluczowych dla biznesu i działania organizacji informacji. Muszą dostarczyć wiedzę, która zostanie właściwie wykorzystana w organizacji. Nie jest to łatwe. Ilość danych, ich źródła, rodzaje, powodują chaos i nieczytelność.  

Tym, co może wesprzeć nasze systemy w uzyskaniu właściwych, istotnych informacji z dużych zbiorów, jest Sztuczna Inteligencja. Ta jednak musi opierać się o efektywne pamięci masowe, które pozwolą algorytmom wykorzystać cały swój potencjał obliczeniowy. Czy rzeczywiście takie zależności mogą decydować o szybkiej drodze organizacji w kierunku Data Driven?

Zapraszamy Państwa na e-seminarium „Macierze dyskowe dla najbardziej wymagających środowisk”, podczas którego dowiecie się między innymi:

    • Dlaczego rynek wybiera rozwiązania Seagate?
    • Jaki potencjał mają macierze dyskowe Seagate Exos
    • Czym są ADAPT (Autonomic Distributed Allocation Protection Technology) oraz ADR (Automatic Drive Regeneration)
    • Czy inwestycja w nowoczesne macierze ma sens (TCA/TCO/ROI)
    • Macierze dyskowe jako fundament budowania strategii Data Driven