Tagi: Komunikacja w firmie

Data: 30 listopada 2017

Partner: Orange

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Wszyscy o niej mówią, ale czy ją znają? Niezawodna komunikacja w firmie.


30 listopada 2017 | Dostęp bezpłatny!

Każda firma problemy z komunikacją zna z autopsji. Potrzeby użytkowników rosną wraz z galopującą cyfryzacją, a działy IT głowią się, jak za tym wszystkim nadążyć. Ale całe szczęście jest Biznesowa Komunikacja Orange. To nowoczesne rozwiązanie komunikacyjne, które łączy w jednym miejscu telefonię, telekonferencje, czat, udostępnianie pulpitu oraz zarządzanie obecnością.

Do zobaczenia 30 listopada o godzinie 12:00!

Oglądaj szkolenie

Data: 15 czerwca 2016

Partner: T-Mobile

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Unifided Communications świat nowoczesnej komunikacji – jak poprawić komunikację i możliwości współpracy w Firmie (na przykładzie Skype dla Firm)


15 czerwca 2016 | Dostęp bezpłatny!

T-Mobile Polska wraz z redakcją Computerworld Polska zapraszają na eSeminarium poświęcone tematyce Unified Communications. Transmisja rozpocznie się 15 czewrca 2016 o godzienie 10:00.

Oglądaj szkolenie

Data: 18 grudnia 2015

Partner: IBM

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Komunikacja w rosnącej firmie – praktyczny przykład wdrożenia IBM Connections w firmie Atlas


18 grudnia 2015 | Dostęp bezpłatny!

Konsolidacja Grupy obejmującej 20 spółek o różnych parametrach, różnej historii i strukturach – dokonała się poprzez stworzenie wirtualnej warstwy integracji. Umiejętnie wprowadzenie narzędzia technologicznego dokonane we współpracy IT, działu jakości i biznesu zagwarantowało realizację całego spektrum celów, w tym nadrzędnego celu, konsolidacji. Zmiana otwiera dodatkowo przed Atlasem nowe, kapitalne perspektywy kreowania synergii, wyzwalania inicjatywy, odpowiedzialności i zaangażowania pracowników.

Oglądaj szkolenie