Zapraszamy na eSeminarium:

Infrastruktura IT – nowe wyzwania

19 stycznia 2022 | godz. 10:00

Infrastruktura IT - nowe wyzwania

Czy ubiegły rok przyniósł zmiany w podejściu do infrastruktury, czy rozwiązania były modernizowane, stały się bardziej stabilne i skalowalne?
Jak wynika z badania przeprowadzonego przez Computerworld dla firmy Grandmetric, firmy przez ostatnich kilkanaście miesięcy dostosowały swoją infrastrukturę do zmieniającego się otoczenia.

Organizacje sprawnie wdrażają nowe rozwiązania – z naszego raportu wynika, że aż 83% firm uważa, że zmiany wprowadzone w infrastrukturze spełniają swoją funkcję i umożliwiają realizację wyznaczonych celów. Inwestycje technologiczne okazały się trafne, mimo związanej z pandemią towarzyszącej im presji czasowej.

Jakie są dalsze wyzwania i przyszłe plany związane z infrastrukturą IT w przedsiębiorstwach?

Zapraszamy na webinar, podczas którego omówimy wraz z ekspertami z firmy Grandmetic najciekawsze wyniki badania (poziom zaawansowania infrastruktury informatycznej przedsiębiorstw, stopień poczynionych inwestycji, aktualne wyzwania w obszarach sieci bezprzewodowych, narzędzi pracy zdalnej i współpracy oraz bezpieczeństwa) oraz wynikające z nich rekomendacje.

Serdecznie zapraszamy!