Tagi: Business Intelligence

Data: 15 września 2016

Partner: IFS

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

IFS Enterprise Operational Intelligence – analityka operacyjna w ofercie IFS


15 września 2016 | Dostęp bezpłatny!

Zintegrowany system ERP jest kopalnią wiedzy o stanie firmy, wydajności realizowanych procesów i pojawiających się ryzykach. Co zrobić, aby ta kopalnia była efektywnie eksploatowana? Jak przenieść cele i zamierzenia właścicieli oraz menedżerów najwyższego szczebla na działalność operacyjną? Firma IFS wprowadziła do swojej oferty nowe narzędzie IFS Enterprise Operational Intelligence (EOI) – platformę, która łączy strategię właścicielską z codziennym życiem firmy, pozwalając menedżerom na czytelny wgląd w aktualną sytuację na poziomie biznesowym oraz na szybką reakcję w odpowiedzi na jasno wskazane obszary ryzyka.

Więcej na temat IFS EOI dowiedzą się Państwo w trakcie naszego webinarium, na którym postaramy się również uporządkować w szerszym...

Oglądaj szkolenie

Szkolenie VOD dostępne już wkrótce

Data: 12 lipca 2016

Partner: Qlik

Dostęp bezpłatny!

Szkolenie VOD dostępne już wkrótce

Analityka biznesowa: pełen obraz danych. Trzy główne czynniki, które sprawiają, że zobaczysz całą historię ukrytą w Twoich danych.


12 lipca 2016 | Dostęp bezpłatny!

Jak zwiększyć możliwości wszystkich członków Twojej organizacji, by umieli odpowiadać na istotne pytania biznesowe oraz podejmowali świadome decyzje? Oczywiście dzięki danym i analityce wizualnej! Lecz nie wszystkie rozwiązania Business Intelligence zostały stworzone z myślą o użytkownikach biznesowych. Skąd masz pewność, że Twoja analiza obejmuje wszystkie możliwe dane?

Zapraszamy na bezpłatne Webinarium!

Szkolenie VOD dostępne już wkrótce