Efektywne i przyjemne zarządzanie sprzedażą – czyli jak zoptymalizować pracę dzięki CRM oraz Business Intelligence

Według najnowszych badań rynkowych przedstawiciele handlowi poświęcają na sprzedaż zaledwie 34% swojego czasu pracy, przez co ponad połowa z nich (57%) sygnalizuje, że nie da rady wykonać w tym roku założonych planów sprzedaży. Powyższe dane dobitnie wskazują, jak duże wyzwanie stoi przed menedżerami sprzedaży i zarządami przedsiębiorstw.

Podczas webinarium pokażemy, z jakimi wyzwaniami stykają się osoby zarządzające działami sprzedaży oraz jak sobie z nimi poradzić, aby osiągnąć szczęście w biznesie.

Jeśli:

  • Zarządzasz działem sprzedaży i jesteś liderem, który nieustannie dąży do perfekcji,
  • Chcesz efektywniej wspierać handlowców w realizacji założonych celów strategicznych przedsiębiorstwa,
  • Chcesz zwiększyć sprzedaż przy jednoczesnej oszczędności cennego czasu,
  • Chcesz wiedzieć co robi konkurencja oraz jak z nią wygrywać,
  • Chcesz ograniczyć churny i zwiększyć satysfakcję Klientów.

To webinarium jest dla Ciebie!

Microsoft Dynamics 365 (CRM) dostarcza pełny zakres informacji o działaniach zespołów sprzedaży oraz ich efektywności. W połączeniu z PowerBI umożliwia wyciąganie wniosków ze zrealizowanych aktywności i stawianie rozwojowych, a jednocześnie realistycznych celów na przyszłość, a także przekazywanie bieżących uwag i wskazówek. Pełna integracja z Office 365, pocztą Outlook, komunikatorem Skype czy OneNote pozwala na dynamiczną komunikację i wymianę wiedzy.

Podczas transmisji pokażemy na żywo, jakie możliwości analityczne oraz raportowe oferuje połączenie narzędzi klasy CRM oraz BI:

  • Jak efektywnie prognozować sprzedaż i budować budżet sprzedażowy na kolejny rok,
  • Jak monitorować pracę swojego zespołu handlowego, bez pracochłonnych Exceli oraz manualnych raportów,
  • Jak analizować churn-y i zapobiec retencji Klientów,
  • Jak monitorować działania konkurencji i stworzyć przewagę konkurencyjną.

Doradzimy również jak oszczędzić niezmiernie cenny czas menedżerów sprzedaży i zarządu, co przełoży się na większą efektywność organizacyjną oraz przyjemność z wykonywanej pracy.

Dla wybranych uczestników webinarium zaproponujemy udział w ekskluzywnym i bezpłatnym śniadaniu biznesowym, które odbędzie się w drugiej połowie listopada, w Warszawie, podczas którego pogłębimy najbardziej nurtujące kwestie oraz odpowiemy na wszystkie pytania.

Zapraszamy do uczestnictwa oraz odwiedzenia strony www.intersys.pl

Firma Intersys została założona w czerwcu 2004 roku. Specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości informatycznych rozwiązań biznesowych oraz usług związanych z ich efektywnym uruchomieniem. Jesteśmy Złotym Partnerem Microsoft z największym stażem wdrożeniowym w zakresie Microsoft Dynamics CRM i rozwiązań komplementarnych. W 2017 i 2018 roku zostaliśmy wyróżnieni tytułem Partnera Roku Microsoft Polska w obszarze CRM.

Dołącz do dyskusji

Bądź pierwszy i zostaw komentarz.