Zapraszamy na eSeminarium:

Network Appliance AMD

Własne, bezpieczne miejsce na krytyczne aplikacje sieciowe – dlaczego warto je mieć i jak to osiągnąć?

31 marca 2023 | godz. 10:00

Network Appliance AMD – własne, bezpieczne miejsce na krytyczne aplikacje sieciowe – dlaczego warto je mieć i jak to osiągnąć?

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie poświęcone platformie hiperkonwergentnej AMD dedykowanej działom sieciowym oraz działom bezpieczeństwa.

Praca osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo IT oraz administratorów sieciowych wymaga wykorzystania wielu skomplikowanych narzędzi. Dedykowane aplikacje coraz częściej zamiast w formie appliance oferowane są w postaci maszyn wirtualnych lub kontenerów. Istnieje wiele powodów, dla których instaluje się je poza infrastrukturą produkcyjną, na dedykowanych zasobach. Utrzymanie środowiska dla takich narzędzi jest wymagające, skomplikowane i pochłania czas, który powinien być przeznaczony na zabezpiecznie środowiska IT lub zarządzanie siecią. Dlatego najlepszą platformą do uruchamiania narzędzi bezpieczeństwa oraz wspomagających zarządzanie sieciami jest Cisco Hyperflex z procesorami AMD – rozwiązanie HCI.

Zapraszamy na webinar poświęcony rozwiązaniu Cisco Hyperflex, które w łatwy i szybki sposób pozwala uruchomić wysokodostępne zasoby obliczeniowe z przestrzenią danych oraz prostym zarządzaniem.

W czasie spotkania opowiemy m.in. o tym:

    • dlaczego warto posiadać dedykowaną platformę HCI dla działów bezpieczeństwa oraz administratorów sieciowych
    • jakie korzyści daje wykorzystanie rozwiązania HCI Cisco Hyperflex

Dodatkowo podczas sesji pokażemy oprogramowanie, które pozwala zmierzyć i oszacować rzeczywiste zapotrzebowanie na środowisko obliczeniowe posiadanych aplikacji. Opowiemy o tym, jak dobrać i zapewnić zasoby tak, aby zmniejszyć ilość aktywnych komponentów, ograniczyć koszty zużycia energii i jednocześnie zapewnić niezbędną do pracy moc.

Serdecznie zapraszamy!