Zapraszamy na eSeminarium:

Bezpieczeństwo sieci automatyki przemysłowej

29 marca 2022 | godz. 10:00

Bezpieczeństwo sieci automatyki przemysłowej

Połączenie światów systemów OT i IT poza oczywistymi korzyściami wiąże się też z wyzwaniami z zakresu cyberbezpieczeństwa. Wiele organizacji cały czas doświadcza groźnych incydentów, dlatego świadomość inwestowania w skuteczne zabezpieczenia systemów ciągle rośnie. Systemy OT mają znacznie dłuższy cykl życia niż systemy IT. Odizolowane od świata zewnętrznego, rozwijały się w zupełnie inny sposób i z inną dynamiką. Skokowy rozwój IT i możliwości, jakie pojawiły się w momencie wykorzystania systemów IT w środowisku produkcyjnym, przynoszą szereg wyzwań i zagrożeń, charakterystycznych dla otwartego środowiska IT.

    • Jak zatem zapewnić bezpieczny i wydajny dostęp do sieci OT?
    • Jak zarządzać procesami bezpieczeństwa w coraz bardziej rozległych i zróżnicowanych sieciach, by z jednej strony odciążać zespoły IT, z drugie zaś mieć pełny i szybki wgląd w całość procesów?
    • Wreszcie, jak skutecznie przeciwstawiać się wciąż rozwijającym się wektorom ataku na sieci przemysłowe?

Między innymi o tym dowiedzą się Państwo podczas naszego  e-seminarium. Eksperci z Fortinet i Siemens podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w zabezpieczaniu sieci automatyki przemysłowej, wskażą najciekawsze trendy w zakresie bezpieczeństwa i wydajne narzędzia, które mogą być odpowiedzią na potrzeby każdego przedsiębiorstwa poszukującego odpowiedzi na pojawiające się wyzwania.