Skuteczna ochrona urządzeń końcowych w organizacji

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma Trend Micro (EMEA) limited Sp. z o.o. oddział w Polsce. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Redakcja Computerworld wraz z firmą Trend Micro zapraszają na eSeminarium poświęcone ochronie urządzeń końcowych. Transmisja odbędzie się już 23 stycznia o godzinie 10:00. Prelegenci dokładnie omówią charakterystykę oraz praktyczną stronę optymalnego zabezpieczania oraz wdrażania skutecznych polityk bezpieczeństwa.

W ochronie urządzeń końcowych kluczowym jest połączenie, w formie jednego rozwiązania, najnowszej generacji silników prewencyjnych detekcyjnych i reakcyjnych w celu zapewniania wysokiego poziomu bezpieczeństwa i optymalizacji procesu reagowania na incydenty. Ciekawym przykładem takiego rozwiązania jest m. in. Apex One oferujący zaawansowaną i zautomatyzowaną funkcję wykrywania ryzyka i reagowania na stale rosnącą gamę zagrożeń, w tym oprogramowanie typu ransomware i ataki prowadzone bez wykorzystania plików. Co więcej rozwiązanie jest elastyczne jeśli chodzi o model wdrożenia – SaaS oraz w lokalnym środowisku.

Prelegenci z firmy Trend Micro szczegółowo opowiedzą o:

    • Uczeniu maszynowym przed uruchomieniem aplikacji i w trakcie jej działania
    • Technikach redukowania hałasu – takie jak cenzus i wpisywanie na białą listę
    • Analizie behawioralnej i skuteczniejszej ochronie przed skryptami, oprogramowaniem ransomware, atakami typu injection czy tymi nakierowanymi na pamięć przeglądarki

Zapraszamy do rejestracji!