Skuteczna ochrona urządzeń końcowych w organizacji

Redakcja Computerworld wraz z firmą Trend Micro zapraszają na eSeminarium poświęcone ochronie urządzeń końcowych. Transmisja odbędzie się już 23 stycznia o godzinie 10:00. Prelegenci dokładnie omówią charakterystykę oraz praktyczną stronę optymalnego zabezpieczania oraz wdrażania skutecznych polityk bezpieczeństwa.

W ochronie urządzeń końcowych kluczowym jest połączenie, w formie jednego rozwiązania, najnowszej generacji silników prewencyjnych detekcyjnych i reakcyjnych w celu zapewniania wysokiego poziomu bezpieczeństwa i optymalizacji procesu reagowania na incydenty. Ciekawym przykładem takiego rozwiązania jest m. in. Apex One oferujący zaawansowaną i zautomatyzowaną funkcję wykrywania ryzyka i reagowania na stale rosnącą gamę zagrożeń, w tym oprogramowanie typu ransomware i ataki prowadzone bez wykorzystania plików. Co więcej rozwiązanie jest elastyczne jeśli chodzi o model wdrożenia – SaaS oraz w lokalnym środowisku.

Prelegenci z firmy Trend Micro szczegółowo opowiedzą o:

    • Uczeniu maszynowym przed uruchomieniem aplikacji i w trakcie jej działania
    • Technikach redukowania hałasu – takie jak cenzus i wpisywanie na białą listę
    • Analizie behawioralnej i skuteczniejszej ochronie przed skryptami, oprogramowaniem ransomware, atakami typu injection czy tymi nakierowanymi na pamięć przeglądarki

Zapraszamy do rejestracji!

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma Trend Micro (EMEA) limited Sp. z o.o. oddział w Polsce. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Zarejestruj się! Akceptuję regulamin i rejestruję się na eSeminarium

W eSeminarium wezmą udział tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się na wydarzenie.

Dołącz do dyskusji

Bądź pierwszy i zostaw komentarz.