SAP HANA nie taka straszna. Dowiedz się wszystkiego od kuchni.

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do ekspertów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


W ostatnich czasach mieliśmy okazję zaobserwować jak otaczający nas świat ulega ciągłym zmianom oraz pojawiają się nowe ograniczenia, w rezultacie zmusiło to przedsiębiorstwa do szybszego podejmowania decyzji oraz minimalizacji czasu realizacji zatwierdzonych projektów.
Tylko niektóre z nich były w stanie sprostać temu wyzwaniu, dzięki czemu udało im się zbudować przewagę nad konkurencją.
Kluczem do ich sukcesu okazał się dostęp do sprawdzonych informacji, opartych na przeanalizowanych i ustrukturyzowanych danych dostępnych w czasie rzeczywistym.
To właśnie SAP HANA, czyli platforma bazodanowa umożliwiająca przetwarzanie danych in-memory, czyli w pamięci operacyjnej, usprawniła i przyśpieszyła proces podejmowania decyzji biznesowych.

Serdecznie zapraszamy ndo zapoznania się z VOD, podczas którego wspólnie z kolegami z firm SAP i SUSE zaprezentujemy rozwiązanie do analityki biznesowej w czasie rzeczywistym w wydaniu Lenovo + SAP + SUSE bazujące na procesorach Intel®Xeon®,które skraca czas podejmowania decyzji w firmie, co w obecnych czasach dla wielu z nich oznacza być albo nie być.

Wydarzenie poprowadzi Redaktor Naczelna Computerworld, Wanda Żółcińska.

 

Logo Intel jest znakiem towarowym firmy Intel Corporation lub jej podmiotów zależnych.