SAP HANA nie taka straszna. Dowiedz się wszystkiego od kuchni.

W ostatnich czasach mieliśmy okazję zaobserwować jak otaczający nas świat ulega ciągłym zmianom oraz pojawiają się nowe ograniczenia, w rezultacie zmusiło to przedsiębiorstwa do szybszego podejmowania decyzji oraz minimalizacji czasu realizacji zatwierdzonych projektów.
Tylko niektóre z nich były w stanie sprostać temu wyzwaniu, dzięki czemu udało im się zbudować przewagę nad konkurencją.
Kluczem do ich sukcesu okazał się dostęp do sprawdzonych informacji, opartych na przeanalizowanych i ustrukturyzowanych danych dostępnych w czasie rzeczywistym.
To właśnie SAP HANA, czyli platforma bazodanowa umożliwiająca przetwarzanie danych in-memory, czyli w pamięci operacyjnej, usprawniła i przyśpieszyła proces podejmowania decyzji biznesowych.

Serdecznie zapraszamy na esaminarium, podczas którego wspólnie z kolegami z firm SAP i SUSE zaprezentujemy rozwiązanie do analityki biznesowej w czasie rzeczywistym w wydaniu Lenovo + SAP + SUSE bazujące na procesorach Intel®Xeon®,które skraca czas podejmowania decyzji w firmie, co w obecnych czasach dla wielu z nich oznacza być albo nie być.

Wydarzenie poprowadzi Redaktor Naczelna Computerworld, Wanda Żółcińska.

AGENDA:
11:00 – 11:10  - Czynniki sukcesu współpracy pomiędzy Lenovo + SAP + SUSE

11:10 – 11:30 - Dane: ilość zamienić w jakość i wartość
Jakub Roguski, Senior Solution Sales Executive, Data Management & Business Analytics Solutions, SAP
Zebranie dużej ilości danych nie stanowi problemu. Prawdziwym problemem jest przygotowanie zebranych danych do wykorzystania, aby przedsiębiorstwo uzyskało z nich rzeczywistą wartość, a jednocześnie aby spełnić wymagania dotyczące bezpieczeństwa, poufności i audytowalności wykorzystania danych.

11:30 -  11:50 - Platforma sprzętowa SAP HANA i SAP Data Intelligence: najlepsze opcje
Marcin Czerwiński, IT Consultant, Lenovo Data Center Group
Podczas sesji Lenovo przedstawimy innowacyjne rozwiązania bazujące na procesorach Intel®Xeon® wspierające rozwiązania SUSE/SAP, ułatwiające zautomatyzowaną instalację, optymalizację oraz utrzymanie infrastruktury dla kluczowych aplikacji biznesowych opartych o SAP HANA. 

11:50 – 12:10 - Utrzymanie usług SAP w stanie ciągłej gotowości do pracy i osiągnięcie zerowych czasów przestojów
Jarosław Biniek, Presales Engineer, SUSE
Podczas sesji SUSE opowiemy, czym się kierować wybierając platformę systemową do obsługi aplikacji SAP, co decyduje o wydajności ich obsługi, jak zwiększyć bezpieczeństwo, zautomatyzować przełączanie awaryjne i uniknąć niezaplanowanych przerw w pracy, w tym skutków błędów ludzkich w zarządzaniu środowiskiem.

12:10 – 12:30 – Podsumowanie oraz sesja Q&A

 

Logo Intel jest znakiem towarowym firmy Intel Corporation lub jej podmiotów zależnych.

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do ekspertów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Zarejestruj się! Akceptuję regulamin i rejestruję się na eSeminarium

Dołącz do dyskusji

Bądź pierwszy i zostaw komentarz.