Zapraszamy na eSeminarium:

Procesy biznesowe projektowane po nowemu

15 grudnia 2022 | godz. 10:00

Procesy biznesowe projektowane po nowemu

Już 15 grudnia odbędzie się webinarium, podczas którego pokażemy jak szybko i sprawnie modelować procesy biznesowe w dobie cyfrowej. Zademonstrujemy jak można zbudować taki proces od podstaw aż do uruchomienia na produkcji.

W trakcie tworzenia procesów przedstawimy modelowanie ekranów i formatek dla działań wykonywanych przez użytkowników, czy też sposób podłączania do procesów różnego rodzaju usług integracyjnych. Całość będzie realizowana przy użyciu systemu IBM Business Automation Workflow (BAW), który zapewnia automatyzację przepływów pracy pod kątem większej produktywności, efektywności, ale też jakości analiz. Ponadto BAW działa zarówno lokalnie, jak i w chmurze.

Po zaprojektowaniu i stworzeniu procesu uruchomimy go już produkcyjnie, udostępniając go użytkownikom. Dzięki temu będzie można zobaczyć w praktyce, jak wygląda praca z systemem do automatyzacji cyfrowych przepływów pracy. Dodajmy, że oprogramowanie Business Automation Workflow wskazuje również możliwości w zakresie optymalizacji już zdefiniowanych procesów biznesowych i informatycznych.

Zapraszamy do udziału. Gwarantujemy praktyczną wiedzę, podpartą długoletnim know-how.