Zapraszamy na eSeminarium:

Strategia bezpieczeństwa w obszarze OT

30 marca 2023 | godz. 10:00

Strategia bezpieczeństwa w obszarze OT

Zapraszamy na webinarium, podczas którego eksperci z firm Fortinet oraz Rockwell Automation powiedzą wszystko, co warto wiedzieć na temat bezpieczeństwa w obszarze OT. 

  1. Jakie są wyzwania charakterystyczne dla OT?
  2. Na czym polega wielowarstwowa koncepcja Defence in Depth, która w najbardziej holistyczny sposób odpowiada na potrzeby bezpieczeństwa wymagającego środowiska Operational Technology?

Odpowiedzi na te pytania to świetny punkt wyjścia do dyskusji podczas webinarium.  

Nasi eksperci konkretnie i esencjonalnie omówią znaczenie poszczególnych etapów (warstw) koncepcji Defence in Depth z naciskiem na wskazanie rozwiązań adresujących potrzeby bezpieczeństwa sieciowego oraz urządzeń końcowych, takich jak sterowniki PLC, DCS, HMI, SCADA itp. 

Istotny jest również wątek wymagań związanych ze standardami, takimi jak np. IEC62443 oraz rozwiązań technologicznych, pozwalających na realizację wynikających z nich zaleceń. 

Na koniec dyskusji nasi prelegenci zmierzą się z pytaniem o ewolucję systemów automatyki, które będą sercem OT już w niedalekiej przyszłości.

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma Fortinet, Inc. Jest to wydarzenie skierowane do ekspertów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Zarejestruj się! Akceptuję regulamin i rejestruję się na eSeminarium