Mieć ciastko i zjeść ciastko:

Jak skorzystać z aplikacji w chmurze bezpiecznie bez migracji danych, oszczędzając koszty i skracając czas

06 kwietnia 2022 r. | g. 10:00

Mieć ciastko i zjeść ciastko: Jak skorzystać z aplikacji w chmurze bezpiecznie bez migracji danych, oszczędzając koszty i skracając czas

Jak bezpiecznie skorzystać z aplikacji w chmurze bez migracji danych, oszczędzając koszty i skracając czas?

 

Rynek dojrzewa, w naturalny sposób selekcjonuje idee, rozwiązania, koncepcje świadczenia usług. Jak wynika z lektury Raport Global Interconnection Index (GXI) nr 5 (Equinix), organizacje, które nie wykorzystują chmury, SaaS lub cyfrowych ekosystemów partnerskich, wykazały dwa do trzech razy wolniejszy wzrost w ciągu ostatnich dwóch lat. SaaS stanowi obecnie największą część w wydatkach działów IT, ponieważ firmy decydują się na alternatywne rozwiązania publiczne i prywatne w tym modelu. Dojrzałe cyfrowo firmy łączą bezpośrednio swoje główne zasoby, integrują cyfrowe ekosystemy i nawiązują współpracę na cyfrowym brzegu, a przede wszystkim wdrażają cyfrową infrastrukturę 4x szybciej niż przed pandemią, która stała się katalizatorem technologicznej zmiany ostatnich kilkudziesięciu miesięcy.

 

Tempo zmian jest imponujące. Ważne jednak, by nie zmieniać się na ślepo, goniąc za rozwiązaniami niedopasowanymi do biznesu, jego skali i rodzaju. Jak więc korzystać z aplikacji w chmurze bez straty czasu na skomplikowane migracje danych? Jak optymalizować koszty przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa?

 

Odpowiedzi na te pytania znajdą Państwo na Webinarium, które odbędzie się już 6 kwietnia 2022 r. o godzinie 10:00.

 

Zapraszamy do rejestracji!