Zapraszamy na cykl dwóch webinarów:

AKADEMIA LIDERÓW RETCON

23 i 30 marca, godzina 10:00 - 11:30

AKADEMIA LIDERÓW RETCON

Na pewno chcesz dowiedzieć się jak usprawnić procesy logistyczne i sprzedażowe w Twojej firmie.

Bezcenną wiedzę jak system Microsoft Dynamics 365 SCM pomoże Ci to zrobić lepiej zyskasz uczestnicząc w bezpłatnych webinariach w ramach AKADEMII LIDERÓW RETCON.

W czasie spotkań dowiesz się:

  • jak optymalizować procesy sprzedaży w oparciu o „best practices”
  • jak osiągnąć przewagę konkurencyjną wykorzystując system Microsoft Dynamics 365
  • jakie korzyści osiągnęli nasi klienci dzięki systemowi Microsoft Dynamics 365 w branżach, w obsłudze których specjalizuje się Retcon: FMCG, PRODUKCJA/DYSTRYBUCJA oraz OCHRONA ZDROWIA
  • jak sztuczna inteligencja wspiera biznes w procesie prognozowania sprzedaży
  • dlaczego warto podejmować decyzje biznesowe w oparciu o rozwiązania AI Azure Machine Learning
  • o wdrożeniu rozwiązania w zakresie prognozowania sprzedaży opartego o Machine Learning w polskiej firmie produkcyjno-dystrybucyjnej

Zapraszamy do rejestracji w webinarach
(można zarejestrować się na wybrane lub na wszystkie wydarzenia).

OPTYMALIZACJA PROCESU SPRZEDAŻY DZIĘKI ROZWIĄZANIU MICROSOFT DYNAMICS 365 SCM.

Wydarzenie odbyło się 23 marca 2022

Spotkanie poprowadzi Radomir Wojciechowski – Konsultant Biznesowy specjalizujący się w logistyce (WMS), produkcji oraz zagadnieniach handlu, w tym handlu internetowego. Radomir od lat służy swoim klientom wsparciem jako architekt business intelligence i pomaga w optymalizacji procesów sprzedażowych. Do grona konsultantów Retcon dołączył w 2019 roku a z systemem Microsoft Dynamics pracuje od 2012.

PROGNOZOWANIE SPRZEDAŻY PRZY WYKORZYSTANIU SZTUCZNEJ INTELIGENCJI W MICROSOFT DYNAMICS 365 ORAZ AZURE MACHINE LEARNING

30 marca 2022 (środa), godzina 10:00 – 11:30

Spotkanie poprowadzi Artur Stypiński – Starszy Konsultant Biznesowy i architekt oprogramowania z ponad 20-letnim doświadczeniem. Dysponuje ekspercką wiedzą na temat procesów produkcyjnych, sprzedażowych, logistycznych, zarządzania magazynem i finansowych. Artur to prawdziwy pasjonat zagadnień związanych ze sztuczną inteligencją – wspiera swoich klientów w strategicznym planowaniu celów biznesowych, a przez to zdobywaniu przewagi konkurencyjnej. W 2010 roku Artur był jednym ze współzałożycieli Retcon, ale wdrażaniem systemów ERP w polskich i międzynarodowych organizacjach zajmuje się od 2000 roku.

Udział w webinariach to dopiero pierwszy krok! Po nich, każdy zainteresowany będzie mógł skorzystać z indywidualnych warsztatów „skrojonych na miarę” na potrzeby swojej organizacji. Skorzystaj ze wsparcia specjalistów firmy Retcon i Microsoft.