Tagi: aplikacje

Data: 13 maja 2020

Partner: Orange

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Aplikacje - co zrobić, aby zapewnić ich bezpieczeństwo?


13 maja 2020 | Dostęp bezpłatny!

Aplikacje to jeden z fundamentów IT, za ich pomocą możemy się komunikować, mieć dostęp do dokumentów, kupować, zamawiać, prowadzić dochodowy biznes. Ale tam gdzie pojawiają się pieniądze, tam za chwilę pojawią się przestępcy.

Zapraszamy na webinarium, w którym opowiemy jak chronić aplikacje, jak monitorować powiązania poszczególnych serwerów, jak zabezpieczyć konta użytkowników w dowolnej infrastrukturze. Opowiemy o technologiach Tetration, Duo, Firepower.

Oglądaj szkolenie

Data: 27 stycznia 2016

Partner: Commvault

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Odtwarzanie aplikacji w środowiskach hybrydowych


27 stycznia 2016 | Dostęp bezpłatny!

Redakcja Computerworld Polska wraz z firmą Commvault ma przyjemność zaprosić na eSeminarium poświęcone tematyce odtwarzania aplikacji w środowiskach hybrydowych.

e-Seminarium odbędzie się 27 stycznia 2016 r. o godzinie 10:00.

Serdecznie zapraszamy!

Oglądaj szkolenie

Data: 25 czerwca 2014

Partner: Palo Alto

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Bezpieczne udostępnianie aplikacji


25 czerwca 2014 | Dostęp bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy na e-Seminarium, na którym zostaną poruszone tematy dotyczace bezpiecznego udostępniania aplikacji.

Fundamentalne zmiany, jakie zachodzą w dziedzinie aplikacji i zagrożeń komputerowych, a także w zachowaniach użytkowników i infrastrukturze sieciowej, prowadzą do stopniowego osłabienia ochrony zapewnianej dawniej przez tradycyjne, oparte na portach zapory. Wykonując codzienne zadania, użytkownicy korzystają z rożnych aplikacji i posługują się zróżnicowanymi urządzeniami. Tymczasem rozwój centrów danych oraz technologii wirtualizacji, mobilności i chmury wiąże się z koniecznością przemyślenia na nowo, jak zapewnić jednocześnie możliwość korzystanie z aplikacji i ochronę sieci. 

Serdecznie...

Oglądaj szkolenie