SD-WAN – ciągle nowość czy niezbędny element cyfrowej transformacji firmy?

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma T‑Mobile Polska S.A. Jest to wydarzenie skierowane do ekspertów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Odpowiedź na pytanie postawione w temacie spotkania i inne, równie ciekawe, znajdziecie Państwo w raporcie Computerworld. Jego wyniki, po raz pierwszy, zostaną przedstawione na naszym spotkaniu. Omawiać je będziemy wspólnie z gościem specjalnym, przedstawicielem firmy Versa Networks, lidera w zakresie technologii SD-WAN na świecie oraz ekspertami T-Mobile.

Wyniki przeprowadzonego badania pokazały nam, w jaki sposób organizacje na co dzień i w praktyce podchodzą do technologii SD-WAN – jakie korzyści cenią sobie najbardziej, jakie bariery dostrzegają. Podczas spotkania będziemy mieli okazję odnieść się do najważniejszych wniosków i porozmawiać o:

  • zainteresowaniu polskich firm rozwiązaniem SD-WAN i realnej znajomości tej technologii
  • barierach ograniczających rozwój, w tym kosztach i vendor-lock
  • portrecie idealnego partnera technologicznego nakreślonego przez uczestników badania
  • cechach SD-WAN, które są najbardziej pożądane przez firmy, również w kontekście modernizacji aktualnej sieci
  • światowych trendach w zakresie rozwoju SD-WAN.

Zapraszamy do rejestracji już dziś.