Najnowsze smartfony bez tajemnic

Prelegenci

 

Mariusz Gąsiorek-Tatarski

HTC Polska

Training Manager

Trener, Coach z ponad 12 letnim doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej. Szlify trenerskie zdobywał poza granicami kraju.

W Polsce zorganizował i przeprowadził setki szkoleń, konferencji oraz spotkań teambuildingowych dedykowanych działom sprzedaży.

W swojej pracy korzysta z konwencjonalnych metod treningu, przeprowadza szkolenia e-learningowe oraz współtworzy internetowe projekty edukacyjne.

 

 

Karol Słowik

Sony Mobile

Business Development Manager

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Swoją współpracę z Sony rozpoczął w 2007 roku, najpierw jako specjalista w salonie Sony a następnie jako Przedstawiciel Regionalny w Sony Ericsson. Od 2010 roku zajmuje się wspieraniem rozwoju rynku biznesowego. Posiada szeroką wiedzę dotyczącą produktów Sony Ericsson oraz smartfonów Sony Xperia, systemu operacyjnego Android oraz rozwiązań technologicznych stosowanych zarówno w biznesie jak i w rozrywce.

 

 

Radosław Sejda

Nokia

Zawodowo związany z branżą telekomunikacyjną od ponad 10 lat. Wcześniej z operatorem sieci Plus. Obecnie z firmą Nokia, od ponad siedmiu lat z firmą Nokia, w chwili obecnej zajmuje stanowisko Sales Capability Lead Trainer i jest odpowiedzialny za współpracę z kluczowymi partnerami w zakresie wdrażania programów szkoleniowych. Przygotowywał oraz brał udział we wprowadzeniu produktów serii Lumia na Polski rynek. Prywatnie miłośnik nowych technologii oraz najróżniejszych gadżetów.

 

 

Ireneusz Cichocki

T-Mobile

Ireneusz Cichocki od kilkunastu lat związany jest z branżą telefonii komórkowej. Obecnie od kilku lat pracuje w T-Mobile gdzie jako ekspert zajmuje się przygotowywaniem nowych urządzeń do wprowadzenia na rynek. Koordynował między innymi przygotowanie iPhona, pierwszego telefonu z systemem Android oraz urządzeń BlackBerry. W przeszłości odpowiedzialny był także za modemy oraz laptopy. Obecnie zajmuje się przygotowywaniem urządzeń takich firm jak Apple, Samsung i HTC. 

 

Spotkanie poprowadzi Tomasz Kammel.

Dołącz do dyskusji

Bądź pierwszy i zostaw komentarz.