Zależność między sukcesem banku a zarządzaniem przez procesy

Odblokuj film

Logowanie do filmu


Szanowni Państwo,

Oracle Polska serdecznie zaprasza na eSeminarium pt. "Zależność między sukcesem banku, a zarządzaniem przez procesy", które odbędzie się 17 listopada 2015 roku o godzinie 10:00.

Podczas tego wydarzenia zaprezentujemy Państwu, że Business Process Management to znacznie więcej niż workflow, bo przede wszystkim dotyczy optymalizacji pracy pracowników banku. BPM może stać się dla Państwa jednym punktem monitorującym wszystkie interakcje z klientami. BPM jest miejscem gdzie biznes współpracuje z IT w celu wypracowania optymalnych modeli procesowych przede wszystkim dla wypracowania większego zysku banku, lepszych ścieżek dotarcia do klientów z właściwymi produktami oraz usprawniania wewnętrznego przepływu zarówno dokumentów jak i informacji - co z kolei znacząco wpływa na polepszenie jakości obsługi klientów.

Przedstwaimy Państwu także w jaki sposób Oracle BPM umożliwia, by z jednej aplikacji procesowej korzystali wszyscy pracownicy niezależnie czy są oni użytkownikami biznesowymi, analitykami czy też developerami lub projektantami systemów. Dzięki temu każdy ma możliwość podglądu i oceny procesu na etapie jego projektowania.

Serdecznie zapraszamy!