Mobilny handlowiec

Odblokuj film

Logowanie do filmu


Redakcja Computerworld Polska wraz z firmą Lenovo serdecznie zaprasza na eSeminarium poświęcone wykorzystaniu najnowszych technologii mobilnych w pracy handlowca. Transmisję rozpoczniemy 10 grudnia o godzinie 10:00.

Tylko handlowiec wyposażony w najlepsze narzędzia i rozwiązania technologiczne może w pełni skoncentrować się na powierzonych obowiązkach. Bez względu na to, czy siedzi przy biurku i sporządza raport czy jest w trasie i dokonuje ostatnich poprawek w prezentacji dla klienta, potrzebuje wszechstronnych i uniwersalnych narzędzi pracy, które sprawdzą się w każdych warunkach.

Potrzebuje sprzętu, który charakteryzuje się lekką, a jednocześnie wytrzymałą konstrukcją i długim czasem działania. Nie może się obawiać o przypadkowe uszkodzenie urządzenia, lub że w trakcie prezentacji u klienta nagle rozładuje się akumulator.

Profesjonalne narzędzia i rozwiązania to lepsza organizacja pracy i oszczędność czasu. To z kolei poprawia wydajność i w rezultacie prowadzi do większych zysków. Zachęcamy także do pobrania specjalnego raportu Mobilny Handlowiec.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji!