Najnowsze procesory IBM POWER 8

Odblokuj film

Logowanie do filmu


Zagadnienia

 

Organizacje gromadzą wiele danych wiedząc, że to za ich sprawą mogą rozwijać swoją działalność. IT odpowiedzialne jest za przekształcanie tych danych w wartościowe informacje. Niestety z czasem zaczyna brakować miejsca na nowe systemy, a rachunki za energię wzrastają. Infrastruktura, z której organizacje korzystają, szybko traci na efektywności i nie nadąża za potrzebami biznesu. To błędne koło można przerwać. Jednak w tym celu potrzeba rozwiązań sprawdzonych i dostarczających korzyści ekonomicznych, aby biznes uwierzył w wartości jakie niesie za sobą przetwarzanie w chmurze, możliwość korzystania z otwartych technologii (open source) oraz kreatywności grup skupionych wokół nich.

Już 28 kwietnia premierę będą miały najnowsze procesory IBM POWER8. Systemy na nich oparte, w sposób dotychczas nieosiągalny, przełamują fizyczne i wirtualne granice centrów danych. Zaprojektowane tak, by szybciej dostarczać informacje z aplikacji przepełnionych danymi. Pomagają biznesowi zrozumieć i odczuć korzyści płynące z najnowszych technologii i innowacji, zmieniając przy tym sposób w jaki IT działa i jest wykorzystywane.

Serdecznie zapraszamy do udziału w godzinnym eSeminarium, pod koniec którego Krzysztof Sprawnik odpowie na Państwa pytania. Szczegółowa agenda, z uwagi na światową premierę odbywającą się w tym samym dniu, pozostanie tajemnicą :)

Warto się zarejestrować i przekonać samemu co mamy do zaoferowania.

Do usłyszenia!

Zespół IBM Power Systems