IBM Cognos dla systemu IFS, czyli właściwe zarządzanie informacją w firmie.

Odblokuj film

Logowanie do filmu


Zagadnienia

W odpowiedzi na potrzeby klientów w zakresie szybkiego i sprawnego raportowania, analiz oraz planowania i budżetowania - firma Hogart wraz IBM opracowały unikalne rozwiązanie, łączące wiedzę, zaawansowaną technologię oraz znajomość specyfiki systemu IFS Applications w jeden produkt: IBM Financial ExpresS Connector.

Podczas seminarium pokażemy Państwu jak firma, jako użytkownik systemu IFS może uzyskać pełny i nieograniczony dostęp do danych zgromadzonych w systemie ERP wraz z wiedzą dotyczącą precyzyjnego raportowania, budżetowania, planowania i zarządzania finansowego firmą w oparciu o najnowsze narzędzia firmy IBM.

Rozwiązanie IBM Financial ExpresS Connector dedykowane jest do szybkiego i sprawnego raportowania, analiz, a także planowania oraz budżetowania w firmach używających rozwiązania klasy ERP - IFS.

Jakie korzyści przynosi IBM Financial ExpresS Connector?

Użytkownicy systemu IFS otrzymują możliwości precyzyjnego budżetowania, planowania i zarządzania finansowego firmą, zdecydowanie wykraczające poza to, co jest w stanie zaoferować sam system.

 Użytkownicy systemu IFS otrzymują nowe możliwości analizowania danych znajdujących się w systemie (poprzez wyspecjalizowane konektory, opracowane z uwzględnieniem filozofii i technologii IFS).

 Wszystko to przy zoptymalizowanej relacji koszt-efekt, zarówno na etapie wdrożenia, jak i późniejszego utrzymania i rozwoju.

 

Serdecznie zapraszmy do rejestracji!