sprawne przygotowanie backupu – praktyczny przewodnik nie tylko dla ekspertów

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma Commvault Systems (Poland) Sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Coraz większa presja związana z nieprzewidywalnymi czasami, wzmożonymi atakami typu ransomware i powszechnym przejściem na pracę zdalną sprawiają, że konieczne są rozwiązania, które zapewniają najwyższy poziom ochrony danych. To wyzwanie, z którym mierzą się wszystkie działy bezpieczeństwa i IT. Na szczęście rynek nadąża za tymi potrzebami i oferuje coraz więcej sprawnych i nowatorskich rozwiązań.

W jaki sposób zabezpieczyć dane w różnych środowiskach, zarówno on-premise jak i chmurze publicznej, Microsoft 365 czy na laptopach użytkowników końcowych?

Odpowiedzią może być usługa Metallic oferowana przez lidera rynku, która świetnie sprawdza się w obszarze backup&recovery. Zapraszamy na e-Seminarium z ekspertem, który pokażą praktyczne aspekty rozwiązania.

W razie pytań, prosimy o kontakt z firmami S4E i Veracomp.
S4E: Inez Pankiewicz - [email protected]
Veracomp: Marcin Czółno - [email protected]