Zapraszamy na eSeminarium:

Przyszłość pracy zdalnej

21 września 2021 | godz. 10:00

Przyszłość pracy zdalnej

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma Avaya Poland Sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do ekspertów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Stały wzrost zainteresowania systemami służącymi do pracy zdalnej obserwujemy od lat. Nikt jednak nie mógł przewidzieć, że pandemia COVID – 19 sprawi, iż to właśnie praca zdalna stanie się nową normalnością.

W wielu obszarach praca zdalna staje się standardem, szczególnie dla osób młodych, które właśnie wchodzą na rynek pracy. Stosowanie nowoczesnych rozwiązań komunikacyjnych pozwala szybciej reagować na zmieniające się wymagania rynku, podnosić wydajność pracy, poziom zadowolenia pracowników i w efekcie – poprawiać wyniki biznesowe przedsiębiorstw.

Zapraszamy na webinarium, Podczas którego opowiemy o przyszłości pracy zdalnej, wyzwaniach jakie stawia ona przed nami, a także narzędziach, dzięki którym możemy tym wyzwaniom sprostać.

Do zobaczenia.