Bezpieczeństwo sieci firmowej

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma Cisco Systems Poland Sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Coraz więcej przedsiębiorstw w Polsce zdaje sobie sprawę jak duże znaczenie dla ich bezpieczeństwa IT ma monitoring ruchu DNS i blokowanie niebezpiecznych aktywności w tym obszarze. Złośliwe oprogramowanie w ponad 90% przypadków wykorzystuje właśnie DNS jako kanał komunikacji.

Tradycyjne narzędzia do zapewniania bezpieczeństwa wymagają by pracownicy siedzieli w biurze, logowali się do korporacyjnej sieci przy wykorzystaniu zarządzanych przez firmę urządzeń oraz uruchamiali należące do niej aplikacje. Wraz ze wzrostem mobilności pracowników oraz wykorzystania nowych usług chmurowych taki model bezpieczeństwa przestał wystarczać. 

Zapraszamy na eSeminarium, na którym zostanie umówiony temat bezpieczeństwa sieci firmowej. Pokażemy:

    • jak zapewnić ochronę użytkowników pracujących na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych w sieci firmowej oraz poza nią,
    • w jaki spoób monitorować ruch sieciowy w obszarze DNS,
    • jak blokować złośliwe oprogramowanie (Malware, Ransomware, Phishing i wiele innych),
    • a także analizować i dostarczać statystyki zagrożeń.

Podczas eSeminarium ekspert z firmy Cisco omówi w/w zagadnienia na przykładzie narzędzia Cisco Umbrella

e-Seminarium poprowadzi Tomasz Bitner, Redaktor Naczelny Computerworld Polska oraz ekspert bezpieczeńsytwa sieciowego Michał Sierpiński, Cisco Systems.

Do zobaczania 19 lutego o godzinie 10:00!