Zarządzanie incydentami bezpieczeństwa IT - Co musisz wiedzieć?

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland, TD AS Sp. z o.o. oraz Seqred S.A. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akcpetacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Uczestnicząc w webinarze uzyskasz odpowiedzi na następujące pytania:

    • Jak skutecznie zarządzić incydentem w firmie?
    • Czy zarządzanie incydentem jest potrzebne i dlaczego obowiązujące prawo Cię do tego obliguje?
    • Jak zorganizować proces zarządzania incydentami?
    • Kiedy trzeba, kiedy można, a kiedy nie warto automatyzować zadań z zakresu zarządzania incydentami bezpieczeństwa?

W trakcie webinaru, w oparciu o realne przykłady, przedstawimy najczęstsze wyzwania, z jakimi muszą mierzyć się osoby zaangażowane w rozwiązywanie incydentów oraz pokażemy propozycje rozwiązań. Na przykładzie najpopularniejszych cyberzagrożeń zaprezentujemy sposoby obsługi incydentów w organizacji. Zwrócimy uwagę na aspekty zarządzania incydentem, które w sytuacji dużej presji i nacisku na szybkie rozwiązanie problemu nie są oczywiste, ale w perspektywie długofalowej mają realny wpływ na skuteczność całego procesu.

W trakcie wystąpienia wykorzystamy dedykowaną do potrzeb obsługi i zarządzania incydentami platformę SOAR (Security Orchestration Automation and Response) - IBM Resilient. Pokażemy również, że wdrożenie działającego procesu zarządzania incydentami nie musi być czaso- oraz pracochłonne.

Webinar poprowadzą Michał Kwiatkowski i Paweł Kostrowiecki-Łopata - doświadczeni eksperci w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, mający wieloletnie doświadczenie w branży. Gościem specjalnym będzie Andrzej Wojtkowiak – ekspert IBM w dziedzinie zarządzania incydentami i rozwiązań klasy SOAR. Zapraszamy!