Smart IT – infrastruktura w modelu konsumpcyjnym

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma Betacom S.A. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Branża IT rozwija się dynamicznie i nic nie wskazuje na to, aby trend ten w kolejnych latach miał ulec zmianie. Jeśli chce się być konkurencyjnym na rynku i oferować klientom najwyższej jakości usługi, trzeba koniecznie zadbać o to, aby infrastruktura IT podążała za najnowszymi rozwiązaniami i trendami, a zarazem nie przepłacać za niepotrzebne elementy. Optymalizacja kosztów nie musi oznaczać rezygnacji z czegokolwiek – trzeba jednak wiedzieć, co jest naprawdę potrzebne.

Określenie Smart IT ma dwa znaczenia. Pierwsze – optymalizacja infrastruktury IT tak, aby dawała jak największe korzyści zarówno firmie, jak i jej klientom. Drugie – wiedza o tym, w jaki sposób wprowadzać nowe rozwiązania oraz wykorzystać je na potrzeby swojej działalności. Odpowiednio przystosowana infrastruktura IT daje szereg korzyści: Krótki czas zwrotu z inwestycji: Możliwości lepszej, bardziej zaawansowanej kontroli, Optymalne bezpieczeństwo oraz kompletne wsparcie wszystkich jej elementów. Ogranicza również ryzyko przeinwestowania środków, zapewniając najlepsze wykorzystanie firmowego budżetu. W jaki sposób można osiągnąć te wszystkie efekty?

Nasze e-seminarium „Smart IT – infrastruktura w modelu konsumpcyjnym” dedykowane jest właśnie temu zagadnieniu. Prowadzącym będzie Wiesław Pawłowicz, redaktor ComputerWorld. Webinar poświęcony jest wszystkim związanym ze Smart IT zagadnieniom, jak:

  • aktualne wyzwania stojące przed IT związaną z dynamiką rynku,
  • trendy w zakresie sposobów wykorzystywania i finansowania IT,
  • najefektywniejsze modele pozyskiwania zasobów IT,
  • sposoby zapewnienia zgodności wydatków na IT z priorytetami biznesowymi,
  • efektywny model chmury prywatnej z zaletami finansowania charakterystycznymi dla chmury publicznej.

Dzięki udziałowi w e-seminarium dowiesz się wszystkiego, co niezbędne, aby zoptymalizować swój dział i infrastrukturę IT do najnowszych standardów oraz jakie korzyści praktyczne dzięki temu uzyskasz. 

Dowiesz się również, które zasoby są Ci potrzebne, a z których można zrezygnować, co pozwoli jeszcze lepiej budować kompetencje i zwiększyć atrakcyjność Twojej oferty, przyciągając nowych klientów. A dzięki znajomości najnowszych trendów możesz ocenić, w jakim kierunku pójdzie konkurencja i odpowiednio dopasować model działań, aby być o krok przed nią!

Wiedza, którą wyniesiesz z e-seminarium, umożliwi drugie – i lepsze - życie Twojej infrastrukturze IT i pozwoli na zauważenie ewentualnych błędów, które posiada w obecnej formie.

Dlatego zapisz się już dzisiaj na e-seminariumSmart IT – infrastruktura w modelu konsumpcyjnym”!

Zapraszamy serdecznie!