Telemetria i zagrożenia APT

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma Sevenet S.A. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo stanowią fundament nowych, cyfrowych modeli biznesowych. Mimo to, organizacje wciąż stają przed wyzwaniem, jakim jest zapewnienie właściwej ochrony przed zaawansowanymi atakami urządzeniom mobilnym, stacjonarnym czy serwerom.

Serdecznie zapraszamy Państwa do rejestracji na eSeminarium, podczas którego eksperci z firmy Sevent przedstawią zalety następujących rozwiązań:

    • Cisco Stealthwatch, zaawansowany flow collector. Umożliwia detekcje anomalii w ruchu sieciowym, bazując na algorytmach uczenia maszynowego oraz danych telemetrycznych. Pozwala dojrzeć zagrożenia, które w natłoku informacji umykają administratorom sieci.
    • Cisco AMP for Endpoints - AMP to coś znacznie więcej niż klasyczny system antywirusowy. Dzięki zaawansowanym technikom ochrony pamięci operacyjnej i detekcji w środowisku sandbox jest w stanie ochronić nas przed nowoczesnym i podstępnym malwarem. 

Weź udział w eSeminarium i poznaj więcej zalet wspomnianych rozwiązań. Zapraszamy!