Papier przyjmie wszystko, czyli kilka słów o podpisie elektronicznym

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Faktury, umowy z podwykonawcami i klientami, zamówienia, listy przewozowe, dokumentacja pracownicza. To tylko kilka przykładów z ton dokumentów, którymi wypełnione są firmowe segregatory. Wszystko to niezbędne do funkcjonowania firmy. Czy rzeczywiście? Praktyka pokazuje, że w codziennym obiegu korzystamy jedynie z 10% dokumentacji. Pozostałe 90% to archiwa.

Samsung od lat opracowuje rozwiązania, które umożliwiają efektywne i bezpieczne korzystanie z podpisu elektronicznego na urządzeniach mobilnych. Ze względów prawnych i bezpieczeństwa implementowane w nich mechanizmy biometryczne i algorytmy muszą spełniać restrykcyjne normy.

Tablety, smartfony i dedykowane rysiki Samsung zostały wyposażone w zaawansowane matryce i mechanizmy, które pozwalają rejestrować szeroką gamę informacji biometrycznych, takich jak tempo, kąt nachylenia, nacisk, przyspieszenie. Za zgodność z wymogami bezpieczeństwa odpowiadają algorytmy i warstwa software’owa, integrująca całość rozwiązania dostarczając mechanizmów szyfrujących, uwierzytelniających, autoryzujących.

Zapraszamy na e-Seminarium, którego tematem będą korzyści wynikające z wdrożenia technologii obiegu dokumentów w firmie oraz bezpieczństwo ich przepływu i archiwizacji.

Spotkanie poprowadzi Tomasz Bitner, Redaktor Naczelny Computerworld Polska.

Serdecznie zapraszamy!