Bezpieczne udostępnianie aplikacji za pomocą technologii Palo Alto Networks

Odblokuj film

Logowanie do filmu


Strona główna

Największym problemem obecnie stosowanych rozwiązań firewall jest utrata widoczności i kontroli nad aplikacjami, użytkownikami i przesyłanymi treściami.
W przeszłości zapory sieciowe mogły w łatwy sposób kontrolować ruch, ponieważ aplikacje były ściśle powiązane z numerami portów i protokołami, więc możliwa była ich klasyfikacja przy użyciu technologii Stateful Inspection.

Dzisiejsze aplikacje wyglądają inaczej. W większości używają portów dynamicznych, szyfrowania i różnych innych technik, które pozwalają im omijać tradycyjne zabezpieczenia tak, aby być stale dostępne dla użytkowników końcowych.
Ślepe blokowanie tych nowych aplikacji w taki sposób, jak gdyby były zagrożeniem nie jest rozwiązaniem, ponieważ wiele z nich wykorzystywanych jest z korzyścią dla firm. Kontrola z użyciem wielu różnych rozwiązań takich jak firewall, systemy IPS/IDS lub DLP jest męcząca i dość kosztowna.

Podczas e-Seminarium specjalista firmy Palo Alto Networks przedstawi Państwu, co należy zrobić, aby bezpiecznie udostępniać aplikacje we własnym środowisku i jak rozwiązania klasy Next-Generation Firewall mogą pomóc tam, gdzie obecne stosowane systemy mają problemy z ochroną sieci.

Serdecznie zapraszamy!
 
 
 
 
Dodatkowo polecamy konferencję: