Dlaczego 1+1=3, czyli słowo o infrastrukturze konwergentnej i jej wpływie na biznes

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Zalety infrastruktury konwergentnej są współcześnie dla wielu firm cechami odgrywającymi kluczową rolę w kontekście stabilnego i efektywnego rozwoju biznesu. Środowisko gotowe do pracy w momencie pierwszego uruchomienia, modułowa skalowalność, prekonfigurowane opcje rozbudowy, szybkie i łatwo dostępne wsparcie techniczne, a także zintegrowane zarządzanie to tylko pierwsze z brzegu przykłady.

Dzięki infrastrukturze konwergentnej użytkownicy redukują koszty operacyjne i wzmacniają efekty biznesowe. Kluczowe są szybkość działania i elastyczność, które pomagają funkcjonować w dynamicznie zmieniających się okolicznościach.

Zapraszamy na eSeminarium poświęcone infrastrukturze konwergentnej i jej potencjalnym wpływie na rozwój biznesu. Wydarzenie poprowadzi ekspert z firmy Fujitsu, który opowie o zaletach tego typu rozwiązań na przykładzie NFLEX. W szczególności poruszy następujące kwestie:

  • do jakich firm skierowane są rozwiązania z zakresu infrastruktury konwergentnej?
  • jaką wydajnością charakteryzują się tego typu konstrukcje?
  • jaki realny wpływ na biznes odczuwają firmy po ich wdrożeniu?

W trakcie eSeminarium na czacie dostępni będą eksperci, którzy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji!