Zapraszamy na eSeminarium:

Infrastruktura hybrydowa pod kontrolą

Jak połączyć różne światy w elastyczne i bezpieczne rozwiązanie?

Infrastruktura hybrydowa pod kontrolą

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A., firma Hewlett Packard Enterprise Polska Sp. z o.o. oraz firma Beyond.pl Sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologi w wybranych sektorach, udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akcpetacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Migracja do chmury to dziś jeden z synonimów transformacji cyfrowej. Ważne, by wykorzystując chmurę we wsparciu rozwoju - organizacja nie traciła z oczu podstawowego celu zmiany. Cloud computing powinien być uzasadniony biznesowo – zarówno w wymiarze zapewnienia ciągłości usług, jak i opłacalności inwestycji. 

Współcześni managerowie IT muszą zadać sobie pytanie: „Czy jesteśmy w stanie czerpać z doświadczenia chmurowego i wszystkich atrybutów cloudu, takich jak: elastyczność, skalowalność i dostępność – zachowując jednocześnie pełną kontrolę kosztową i bezpieczeństwo?”.

Tak! Wystarczy skorzystać z takiego modelu utrzymania infrastruktury, który jest zgodny z celami biznesowymi organizacji. 

Polscy przedsiębiorcy właśnie otrzymują doskonałe narzędzie do przyspieszania cyfrowego biznesu – chmurę od Beyond.pl opartą na HPE GreenLake. Najbezpieczniejsze data center w Europie Centralnej wykorzystuje możliwości HPE Greenlake, aby dostarczać usługi infrastrukturalne o najwyższych standardach bezpieczeństwa, on-demand i jednocześnie elastyczne kosztowo. 

Podczas webinaru Piotr Podlawski, Cloud Business Director w Beyond.pl oraz Marcin Szymanik, Service Provider Sales w Hewlett Packard Enterprise Polska opowiedzą o szczegółach i zaletach tej usługi, m.in.:

    • Jaką chmurę dostarcza Beyond.pl na HPE Greenlake?
    • Czy hybrydowy model utrzymania infrastruktury jest optymalny finansowo i biznesowo?
    • Praktyczne case study wykorzystania HPE GreenLake w różnych modelach na przykładzie firm z branży: retail, produkcji, energetyki.