Automatyzacja wdrożeń z wykorzystaniem IBM UrbanCode Deploy

Odblokuj film

Logowanie do filmu


Strona główna

Serdecznie zapraszamy na webinarium poświęcone automatyzacji wdrażania aplikacji z wykorzystaniem narzędzia IBM UrbanCode Deploy. 

W trakcie prelekcji przedstawimy praktyczne zastosowanie narzędzia, które pozwala na automatyzację wdrożeń, równoczesne ich wykonanie na wielu komputerach jednocześnie oraz kordynację propagowania wdrożeń na różnych środowiskach. Cały proces jest prosty do implementacji dzięki intuicyjnemu interfejsowi graficznemu i oprócz eliminacji manualnych czynności administracyjnych pozwala na centralizację wiedzy o konfiguracji środowisk, organizację i dokumentację procesów wdrażania oraz ich pełną audytowalność. Możliwości raportowania i porównywania środowisk pozwalają na natychmiastowy dostęp do informacji o aktualnej konfiguracji każdego środowiska oraz szybkie wykrycie różnic przyczyniając się do eliminacji przestojów. 

Oprócz tradycyjnego wdrażania modułów, narzędzie pozwala również na zarządzanie konfiguracjami oprogramowania pośredniego (middleware) a wbudowane repozytorium przechowuje wszystkie wdrażane artefakty dokumentując pełną historię ich zmian. Całość oferuje zaawansowane mechanizmy kontroli uprawnień, zatwierdzania, powiadamiania oraz bogate możliwości integracji z większością systemów wykorzystywanych w przedsiębiorstwach. 

Wierzymy że prezentowane zagadnienia będą dla Państwa interesujące i przekonamy Państwa jakie wymierne korzyści mogą Państwo uzyskać z wdrożenia rozwiązania IBM UrbanCode Deploy w Państwa organizacji.