5 sposobów na skuteczną obronę przed cyberatakami

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland oraz firma HP Inc Polska Sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu informatyki i bezpieczeństwa, udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akcpetacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Małe i średnie przedsiębiorstwa są dziś szczególnie narażone na cyfrowe ataki. Największe organizacje z racji skali działalności i odpowiednich budżetów przeznaczanych na cyberbezpieczeństwo mogą skuteczniej reagować na zagrożenia płynące z zewnątrz. Mniejsze firmy muszą szukać tańszych, ale również bezpiecznych sposobów zabezpieczenia się przed cyberatakami. Tu na pomoc przychodzą sami producenci sprzętu i oprogramowania, którzy w swoim portfolio mają gotowe rozwiązania dla sektora. Obecnie dostępna jest niespotykana wcześniej liczba produktów i usług zawierających najnowocześniejsze innowacje w zakresie bezpieczeństwa, chroniące przed nieznanym - od bezpieczeństwa sprzętowego współczesnych urządzeń po samoaktualizujące się oprogramowanie.

Okazuje się, że większość dostarczanego na rynek MSP sprzętu i oprogramowania już posiada zaszyte rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa, o których istnieniu być może wiele organizacji nawet nie zdaje sobie sprawy. HP tworzy rozwiązania zabezpieczające, które wykorzystują zalety systemu Windows 10 Pro, wspierając wbudowane funkcje bezpieczeństwa, dzięki ulepszeniom sprzętu i na bieżąco aktualizowanemu oprogramowaniu.

Zagrożenia ewoluują codziennie, ale odpowiednia strategia bezpieczeństwa znacznie zwiększa szanse organizacji w walce z nimi. Warto więc wiedzieć, w jaki sposób firmy mogą otrzymać wsparcie producentów w stawianiu czoła wyzwaniom z zakresu cyberbezpieczeństwa.

Zarejestruj się na eSeminarium i poznaj 5 sposóbów na skuteczną ochronę przed cyberatakami. Ponadto prowadzący przedstawi portfolio produktów HP takich jak monitory i inne akcesoria, które ułatwią pracę z domu. eSeminarium odbędzie się 31 marca o godzinie 10:00!