Zarządzanie pamięcią masową na miarę XXI wieku - e-Seminarium z przykładami.

Odblokuj film

Logowanie do filmu


Strona główna

Ograniczenia budżetowe zmuszają czasem do wyboru pamięci masowych średniej klasy. Odbywa się to zwykle kosztem wydajności i skalowalności. Z drugiej strony, zarządzanie pamięciami masowymi zajmuje coraz więcej czasu, a rezultaty nie są zadowalające. Jednak nie musi tak być.

Chociaż przyszłość jest nieprzewidywalna można przygotować się na wzrost ilości danych i nowe inicjatywy biznesowe. Potrzebna do tego jest platforma pamięci masowej zdolna do obsłużenia przyszłych zmian. Powinna być skalowalna, tak aby mogła rosnąć wraz z rozwojem firmy. Powinna być elastyczna, żeby mogła obsługiwać rożne aplikacje i obciążenia bez kompromisów w zakresie wydajności. Powinna także zapewniać mobilność danych, tak aby dane zawsze znajdowały się we właściwym miejscu i we właściwym czasie, bez konieczności kłopotliwej migracji. Jednocześnie taka platforma musi być dostępna w odpowiedniej cenie.

Zapraszamy na e-Seminarium firm HP i Intel, w którego trakcie podpowiemy na co zwrócić uwagę przy wyborze pamięci masowej gotowej sprostać obecnym i przyszłym potrzebom firmy. Zaprezentujemy także przykłady konkretnych rozwiązań.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji!