Bezpieczna praca z dowolnego miejsca w dobie COVID-19 ze szczególnym uwzględnieniem i optymalizacją działania usług chmurowych typu Office 365

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma Greeneris Sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do ekspertów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Serdecznie zapraszamy na eSeminarium, podczas którego zostaną zaprezentowane nowoczesne metody ochrony sieciowej dla użytkowników pracujących w firmie jak i poza nią, na przykładzie rozwiązań firmy Zscaler, spełniających wymogi modelu SASE.

Dodatkowo obecnie firmy korzystają z usługi Office 365 i innych narzędzi zwiększających produktywność i współpracę użytkowników końcowych. Jednak wielu pracowników zdalnych uważa, że problemy z wydajnością tych narzędzi mogą prowadzić do zmniejszenia współpracy i produktywności.

Jeśli Office 365, Teams i inne własne systemy firmy są kluczowe dla strategii pracy z domu dla Twoich użytkowników dowiedz się:

    • Jak poprawić wydajność i współpracę w pakiecie Office 365 w środowisku pracy w domu lub innej zdalnej lokalizacji.
    • Jak upewnić się, że narzędzia do współpracy, takie jak Skype i Teams, działają najlepiej.
    • Jakie wymagania dotyczące ochrony danych są potrzebne, aby zapewnić pracownikom zdalnym szybkie i bezpieczne doświadczenie pracy.

Zapraszamy.