Jeszcze bezpieczniej i szybciej – Nowe funkcjonalności macierzy Fujitsu ETERNUS z procesorami Intel® Xeon®

Odblokuj film

Logowanie do filmu


Zagadnienia

Rozwiązania ETERNUS zapewniają ochronę danych przyspieszając proces tworzenia kopii zapasowych i zapewniając wymagany czas odtwarzania. Dzięki zsynchronizowaniu taśm, dysków i zaawansowanej technologii deduplikacji z odpowiednią strategią zarządzania cyklem życia informacji (Information Lifecycle Management – ILM) można elastycznie dostosowywać ochronę informacji w przedsiębiorstwach do różnych umów SLA.

ETERNUS umożliwia konsolidację urządzeń pamięci masowej do ochrony danych, co upraszcza administrowanie systemami przedsiębiorstw, zmniejsza zużycie energii i obniża całkowite koszty pamięci masowej.

Urządzenie zintegrowane centralnie zarządza kopiami zapasowymi i przywraca dane z komputerów typu mainframe, systemów klasy UNIX i x86, w ujednolicony sposób łącząc zalety dysków i taśm. Tworzenie kopii zapasowej na dysku i taśmie jest połączone w ramach jednego płynnie przebiegającego procesu. Jest to platforma do precyzyjnego, zróżnicowanego pod względem trudności zarządzania cyklem życia danych. W związku z tym różne wymagania jednostek biznesowych dotyczące usług tworzenia kopii zapasowych/przywracania i archiwizacji/odzyskiwania danych w zakresie kosztów, pojemności i wydajności mogą być obsługiwane w ramach jednego rozwiązania.

  • Przegląd portfolio macierzy Fujitsu ETERNUS z procesorami Intel® Xeon®
  • Nowe korzyści dla Klientów SMB i Enterprise
  • ETERNUS Snapshot Manager - naturalna integracja macierzy z aplikacjami biznesowymi
  • ETERNUS Storage Foundation V15.3
  • ETERNUS DX8700 S2 - milion I/OPS bez milionowych budżetów

W trakcie e-Seminarium odbędzie się prezentacja firmy Intel "Zaawansowane technologie w platformach Intel".