Dostęp do sieci definiowany programowo - Cisco SDA w praktyce

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma Atende S.A. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Zapraszamy do obejrzenia wykładu nt. pierwszego w Polsce wdrożenia Cisco SDA, stanowiącego kluczowy element portfolio Cisco Digital Network Architecture (Cisco DNA). Szkolenie prowadzone jest przez Roberta Ślaskiego, Głównego Konsultanta ds. Sieci w Atende S.A.

Cisco SDA umożliwia użytkownikom pewny i niezawodny dostęp do sieci. Rozwiązanie oparte jest na zautomatyzowanym egzekwowaniu polityk i segmentacji sieci, co znacznie upraszcza zapewnienie bezpiecznego dostępu do sieci użytkownikom i urządzeniom. Automatyzując codzienne zadania, takie jak konfiguracja, udostępnianie i monitorowanie, SDA skraca czas potrzebny na adaptację sieci i rozwiązywanie problemów z tygodni czy miesięcy do zaledwie kilku godzin, istotnie przy tym zmniejszając wpływ zagrożeń.

Z wykładu dowiesz się jak:

    • łatwo zarządzać dostępem definiowanym programowo za pomocą scentralizowanego pulpitu;
    • w prosty i szybki sposób przydzielać użytkownikom i urządzeniom w sieciach zasady, które są spójne, niezwykle bezpieczne i bazują na tożsamości;
    • zadbasz w ten sposób o bezpieczeństwo LAN.

Zapraszamy do oglądania!