Tak to się robi w Atende - jak Cisco Stealthwatch i przyjaciele pomagają monitorować poziom bezpieczeństwa

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma Atende S.A. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Zapraszamy Państwa na e-Seminarium, które odbędzie się już 3 grudnia, podczas którego wyjaśnimy, dlaczego obecnie koniecznością jest posiadanie nie tylko sprawnie działającej sieci, ale również systemów zapewniających monitorowanie i pełny wgląd w poziom bezpieczeństwa użytkowników i danych na poziomie sieci oraz systemów klienckich. Pokażemy na swoim przykładzie jak sami realizujemy tę koncepcję z wykorzystaniem technologii Cisco Stealthwatch i kilku innych, oraz jakie wartości niesie integracja systemów i wymiana danych między nimi.

Cisco Stealthwatch to zaawansowany system analizy zabezpieczeń, który umożliwia nie tylko zaawansowane wykrywanie i szybszą reakcję na zagrożenia, ale także upraszcza segmentację sieci. Rozwiązanie gwarantuje lepszy wgląd w informacje o aktywności w sieci, na wszystkich poziomach firmy.

Dzięki Cisco Stealthwatch:

    • sprawdzisz jak skutecznie wykrywać i reagować na zagrożenia sieci w czasie rzeczywistym
    • zweryfikujesz kto jest w Twojej sieci oraz co robi, dzięki danym telemetrycznym z Twojej infrastruktury
    • ochronisz kluczowe dane dzięki inteligentnej segmentacji sieci

Zapraszamy do rejestracji!