Bezpieczna, zarządzalna sieć IT dostosowana do budżetu Twojej firmy

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma ALE International Spółka Akcyjna uproszczona oddział w Polsce Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Coraz więcej firm, poszukuje zcentralizowanych rozwiązań do konfiguracji, zarządzania, monitorowania oraz zabezpieczenia dostępu do sieci, dla swoich pracowników, współpracowników oraz gości. Jednak uruchomienie sieci LAN/WLAN z tego typu funkcjonalnościami wiązało się z zakupem rozwiązań czołowych producentów instalowanych jako osobne produkty a ich koszt zakupu, uruchomienia i integracji przewyższał budżety IT wielu organizacji.

Portfolio rozwiązań sieciowych Alcatel-Lucent Enterprise, pozwala na uruchomienie spójnej, łatwo zarządzanej oraz bezpiecznej sieci zarówno bezprzewodowej jak i przewodowej, gdzie funkcje monitoringu, kontrolera oraz zabezpieczenia dostępu do sieci, pełni zunifikowane funkcjonalnie oprogramowanie OmniVista.

Podczas eSeminarium dowiesz się więcej na temat:

    • Jak za pomocą rozwiązania OmniVista wdrożyć przełączniki oraz access point’y Alcatel-Lucent Enterprise.
    • Jak w szybki i prosty sposób uruchomić sieć przewodową i bezprzewodową opartą o 802.1x.
    • W jaki sposób przeprowadzić prostą integrację z AD/LDAP i mapować profile użytkowników z atrybutami AD/LDAP.
    • W jaki sposób zarządzać i monitorować siecią przewodową i bezprzewodowa opartą o rozwiązania Alcatel-Lucent Enterprise.
    • W jaki sposób zastosowanie MACsec oraz WPA3 wpływa na bezpieczeństwo Twojej organizacji.

Zapraszamy!