Wizja zintegrowanego bezpieczeństwa w praktyce

Odblokuj film

Logowanie do filmu


Zagadnienia

Od jakiegoś czasu mówi się o integracji, jako o wartości dodanej, która zwiększa bezpieczeństwo i pozwala przyśpieszyć decyzje związane z bezpieczeństwem. Firma McAfee wprowadza na rynek produkt, który wizję integracji czyni rzeczywistością. Uniwersalna szyna danych pozwala dowolnie łączyć różne produkty i wymieniać informacje dotyczące bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym. TIE serwer natomiast jest jednym z pierwszych beneficjentów DxL i wprowadza informacje dotyczące lokalnego kontekstu plików.

W trakcie eSeminarium zaprezentujemy wizję zintegrowanego bezpieczeństwa. Przedstawiciel firmy Intel przedstawi problematykę bezpieczeństwa w dobie "Internetu Rzeczy", a Bartosz Chmielewski z McAfee. Part of Intel Security, będzie mówił o tym, że jest to czas gdzie przedsiębiorstwa powinny przestać koncentrować się na niezależnych produktach do ochrony, a skupiły się na tym, żeby posiadać zabezpieczenia, które ze sobą skutecznie się komunikują.

Bartosz Chmielewski

Bartosz Chmielewski McAfee. Part of Intel Security
Sales Systems Engineer

Swoje doświadczenie na rynku IT Security zdobył pracując przez pięć lat dla Arrow ECS, dystrybutora rozwiązań IT. Pracuje w firmie McAfee. Part of Intel Security, gdzie zajmuje się wspieraniem projektów dotyczących zagadnień bezpieczeństwa od strony klienta końcowego. Uczestniczył w wielu projektach związanych z bezpieczeństwem IT, powiązanych z różnymi technologiami. Specjalizuje się w rozwiązaniach bezpieczeństwa sieciowego oraz systemach DLP.

Arkadiusz Rybakowski Arkadiusz Rybakowski Intel Technology Poland
Enterprise Technology Specialist

W dziale Enterprise Solution Sales od 2012 roku odpowiada za aspekty techniczne produktów i technologii Intela stosowanych w rozwiązaniach korporacyjnych. Specjalizuje się w technologiach i rozwiązaniach Intela dla Data Center. Posiada również wiedzę na temat w rozwiązań Intela stosowanych w komputerach stacjonarnych i laptopach. Zajmuje się szkoleniem klientów korporacyjnych i partnerów w przekrojowym zakresie technologii i produktów Intel. Poprzednio przez blisko 13 lat pracował w firmie Sygnity (wcześniej ComputerLand) gdzie zajmował się wsparciem sprzedaży, projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań infrastrukturalnych w zakresie: serwery, storage i sieci SAN. Jest absolwentem i byłym pracownikiem Politechniki Poznańskiej.