Nowoczesna i efektywna komunikacja w organizacji

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma Cisco Systems Poland Sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Computerworld Polska oraz Cisco zapraszają Państwo na e-Seminarium poświęcone nowoczesnej komunikacji w organizacji.

Skuteczna komunikacja pomiędzy członkami zespołu sprzyja sukcesom pracy zespołowej
, a o jej sposobie decydują same zespoły. Dzięki rozwiązaniu Cisco Webex można wprowadzać innowacje i realizować je z dowolnego miejsca. Cisco Webex Meetings to najpopularniejsza i ciesząca się największym zaufaniem w branży usługa do realizacji spotkań. Dzięki obrazowi i dźwiękowi w jakości HD członkowie zespołu czują się tak, jakby siedzieli przy tym samym stole, nawet jeśli dzielą ich oceany. Członkowie zespołu mogą w pełni uczestniczyć w spotkaniu przy użyciu przeglądarek, mobilnych lub stacjonarnych urządzeń wideo, a nawet sprzętu innych firm. Od jakiegoś czasu Webex to nie tylko spotkania wideo ale również platforma do współpracy grupowej dla rozproszonych zespołów tj. Webex Teams. Członkowie zespołów współdzielą obszary robocze, mogą przesyłać wiadomości, udostępniać sobie pliki, współpracować na jednym dokumencie etc. Dzięki temu Cisco Webex (Meetings & Teams) stanowi jedną spójną platformę komunikacyjną dla nowoczesnej organizacji dla której ważne jest aby zespoły pracowały produktywnie i efektywnie.

Godzinne spotkanie poprowadzi Laura Pustkowska z Cisco Systems.

Zapraszamy do rejestracji!