Tagi: cyberatak

Szkolenie VOD dostępne już wkrótce

Data: 07 listopada 2017

Partner: Comparex

Dostęp bezpłatny!

Szkolenie VOD dostępne już wkrótce

#CYBERSECURITY - jak chronić się przed cyberatakami...? Bezpieczeństwo oprogramowania a zgodność licencyjna. Praktyczne wskazówki dla Twojej organizacji.


07 listopada 2017 | Dostęp bezpłatny!

Jak donosi raport  "Threat Report Q2 2017" - 9 na 10 firm ma luki w zabezpieczeniach infrastruktury od 3 lat lub dłużej. 60% ankietowanych systematycznie notowało ataki hackerskie. Eksperci raportu wykryli 184 miliardy ataków. W wyniku ataku Twoja firma może być wyłączona na 12 godzin - tyle czasu zajmie przywrócenie sprawności systemów.

Najsłabszym ogniwem w zarządzaniu oprogramowaniem w firmie, są użytkownicy.

Prawdziwą plagą, z jaką zmagają się osoby odpowiedzialne za zarządzanie oprogramowaniem w przedsiębiorstwach są bezpłatne programy do użytku niekomercyjnego. Odpowiednio zarządzając oprogramowaniem można jednak nie tylko uodpornić firmę na ataki hakerskie, ale również zaoszczędzić nawet 30 proc. wydatków związanych z...

Szkolenie VOD dostępne już wkrótce

Data: 18 października 2017

Partner: Grey Wizard

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Nowoczesne podejście do ochrony aplikacji internetowych


18 października 2017 | Dostęp bezpłatny!

Aplikacje internetowe są zwykle elementami krytycznymi dla infrastruktury każdego przedsiębiorstwa. Firmy muszą polegać na swoich aplikacjach internetowych, ponieważ służą one przede wszystkim do komunikowania się z partnerami, akcjonariuszami, klientami oraz do prowadzenia biznesu w internecie (np. e-commerce).

Jednak aplikacje internetowe mogą posiadać luki w zabezpieczeniach, które narażają zarówno pojedynczego użytkownika, jak i całą organizację, na wiele zagrożeń. Cyberprzestępcy doskonale zdają sobie sprawę z tych niedociągnięć i nieustannie poszukują celów do ataków, wykorzystując podatności 0-day lub inne wektory ataków, tak zwane APT (Advanced Persistent Threats). Tendencja ta cały czas rośnie. Ataki na strony internetowe są coraz mocniej...

Oglądaj szkolenie