Tagi: ciągłość działania

Szkolenie VOD dostępne już wkrótce

Data: 22 marca 2023

Partner: Arrow ECS

Dostęp bezpłatny!

Szkolenie VOD dostępne już wkrótce

Awaria, incydent - i co dalej? Jak uodpornić organizację na nieplanowane wydarzenia


22 marca 2023 | Dostęp bezpłatny!

Znakomita większość polskich organizacji nie chce podejmować ryzyka związanego z niedostępnością krytycznych systemów informatycznych. Ochrona kluczowych danych i możliwość nieprzerwanego dostępu do nich dziś decyduje o „być albo nie być” wielu firm. Skutki zaniedbań czy braku odpowiednich strategii na sytuacje zagrożenia mogą być odczuwalne nie tylko finansowo, ale również wizerunkowo.

Zapraszamy na eSeminarium, podczas któtego wraz z ekspertem z firmy Veritas spróbujemy ocenić: na ile rodzime firmy są odporne na utratę ciągłości działania, jakie środki i strategie wykorzystują do zapewnienia bezpieczeństwa kluczowych danych, co można zrobić, by zwiększyć pewność nieprzerwanego prowadzenia biznesu.

Serdecznie zapraszamy!

Szkolenie VOD dostępne już wkrótce

Data: 28 kwietnia 2020

Partner: Commvault

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Jak utrzymać gotowość do odtworzenia i zapewnić ciągłość działania w modelu multi-cloud?


28 kwietnia 2020 | Dostęp bezpłatny!

We współczesnym środowisku złożonych systemów informatycznych opartych zarówno o model on-premise jak i szeroko pojęte rozwiązania chmurowe typu cloud/multi-cloud coraz trudniej jest utrzymać gotowość do odtworzenia. Potwierdzają to badania, w których 49% kierowników działów IT informuje, że RTO / RPO to dla nich największe wyzwanie.

Jak sobie z tym wyzwaniem poradzić? Jak ochronić i ustrzec się przed utratą danych? Jak zapewnić wydajność, skalowalność i bezpieczeństwo przy ograniczonych budżetach? Jak przechowywać dane długookresowo w archiwach nie ponosząc dodatkowych kosztów obciążenia aplikacji i systemów?

Na te i inne pytania odpowie Ania Rydel - eskpert w zakresie bezpieczenstwa danych z firmy Commvault - już 28 kwietnia o godzinie 10:00....

Oglądaj szkolenie

Data: 18 listopada 2015

Partner: Asseco Business Solutions, Computerworld

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Bezpieczeństwo i ciągłość działania firmowych systemów i infrastruktury sprzętowej


18 listopada 2015 | Dostęp bezpłatny!

Redakcja Computerworld Polska wraz z firmą Asseco Business Solutions zaprasza na eSeminarium pt. "Bezpieczeństwo i ciągłość działania firmowych systemów i infrastruktury sprzętowej", którego transmisja odbędzie się 18 listopada o godzinie 10:00.

Oglądaj szkolenie